Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kb másfél hete a babucim a...

Kb másfél hete a babucim a napközbeni etetésnél hisztizik.1órájig tart az evés, utána pótoljuk amig még van tej a frigóban. Reggeli etetésnél és az estinél eleget eszik, . Ha két ciciböl enne akkor több tejci lenne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
K10 hetes baba anyukája vagyok.ipróbáltam a tejszaporitó port nem igazán segitett.
2009. júl. 30. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen tejszaporító vackokat felejtsd el, semmit nem hatnak.

Az a baj, hogy csak egy mellből szoptatsz! (Nem is értem, miért?) Szoptass mindkét melledből, és nem lesz szükség pótlásra. Az, hogy 1 órán át tart, az nem gond, az is segíti a tejtermelést. Valamint szoptasd akkor, amikor csak kéri a baba, és igyál sok vizet.

Szoptatás után pedig fejd ki mindkét melledből a tejet, akkor is, ha csak két csöpp jön. Egy 2*3 évig szoptató anyuka.

2009. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Már gondoltam én is erre, de nem mertem . Félek hogy a kö etetésre nem lessz elég tej.
2009. júl. 30. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez butaság... Attól lesz még több tej, ha az összeset kiszívja. Egyébként meg a tej nem két etetés között termelődik, hanem 90%-ban a szoptatás közben. Szóval emiatt igazán nem kell aggódnod, nyugodtan szoptass két mellből.
2009. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs nagyon teli a cicid, amikor etetni kezded? Bocsi, hogy visszakérdezek.

Ilyen volt nálunk is, nekem 3 hónapos a fiam, és ő is csinált már olyat, hogy reggel evett rendesen, aztán a következő evésnél bekapta a cicit, majd kiköpte és elkezdett sírni! Vártam, de később is ugyanez. Már biztosan éhes volt, mert ő amúgy 2-3 óránként hamizik, és ekkor már több idő telt el, sírása is éhesre váltott, és aztán is nyafis maradt. Nekünk az jött be, hogy kapott lefejt tejcsit valamennyit, és később újra megpróbáltam a mellemből, már elfogadta!

Én csak kíváncsiságból ittam még a Laktoherb teát, több lett a tejcsim! de a legjobb, ha gyakori szopival szaporítasz. Próbáld meg a két mellből szoptatást, és utána fejd ki a maradékot! Ez így időigényes, de állítólag jó, védőnő szerint. Amikor nekem csökkent, én igyekeztem többet pihenni, picim mellettem feküdt, többet ittam(víz, almalé, tulajdonképpen mindegy mit, csak sokat). Ami nekem még bevált, bár nem tejszaporítás miatt ittam, az az alkoholmentes sör, mégpedig a barna a legjobb! Karamalz a neve és nagyobb bevásárlókban kapható, nem vészesen drága. Mondjuk én ittam rendes barna sört is, persze csak keveset, 1-2 dl, mert alapban szeretem.

2009. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget mindenkitől. Ma már reggel két ciciből ettünk. Mindenkinek jó babázást. puszi
2009. júl. 31. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!