Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől sír evés közben 7hetes...

Mitől sír evés közben 7hetes babám?

Figyelt kérdés
Nehezen fogadja el,kiköpi és sír. Mitől lehet? Tejem van elég,egyből eszik,ha nem elég,akkor ráteszem a másik cicire.
2009. júl. 31. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is volt 1 korszak amikor nem kellett a kislányomnak a cici és kegyetlenül sírt szegénykém.

1szer:1 nagy büfi volt a baj csikarta meg a icipici pocakját.:S

Másik alkalommal:viszont nem figyeltem oda mit eszem és nem tetszett neki(azaz ismét fájt tőle a pocakja :S)

Ja és volt,hogy megjött a Menzeszem és akkor más íze van a tejnek és nem akart cicizni ,kicsit később megpróbáltam újra.

Remélem tudtam segíteni.

13 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok levegőt nyel evés közben, és az nyomja a pocit. Próbáld evés közben többször büfiztetni, mi is így eszünk, és bevált.
2009. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is a sok levegő volt a baj. A húgomnak pedig tusfürdőt kellett váltania. Nem tetszett a babának... Mire erre rájöttünk!!:) Amúgy sok hasznos tippet találni ebben a könyvben: www.szoptassugyesen.hu
2009. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!