Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már másfél hete ha eszünk ˙...

Már másfél hete ha eszünk ˙ (1óráig tart) utána 1,5-2órával a babucim rágja a kezét. Néha cuppog. Ehes vagy a foga jön?

Figyelt kérdés
11hetes. A doki néni szerint már látni a fogak helyet , én semmit nem látok. Ilyen korán jönne a foga?
2009. aug. 3. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Az enyém is ezt csinálja, kb. 8 hetes kora óta. Az elején mindig rám szóltak, hogy etessem meg, mert biztosan éhes...

Mindezek mellé egyre jobban nyáladzik. Ilyenkor már lehet, hogy a kis fogcsírái mocorognak, és így maszírozza az ínyét, de ez nem jelenti azt, hogy már egyből ki is bújnak a fogai.

2009. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
nem szomjas. dög meleg van.
2009. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
? ez lemeradt
2009. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
2009. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Van itt valaki aki minden kérdésre csak egy LLL-es linket válaszol. Bosszantó.

Az én öcsémnek 9 hetesen jött ki az első foga, úgyhogy simán lehet.

2009. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért bosszant?A szószaporítás helyett inkább linkelek.Sokkal hasznosabb ha elolvassa mintha én írnám le.
2009. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem ezek a linkek segítettek azért adom tovább.Sajnálom ha téged ez zavar.Ha a kérdezőt is zavarja majd lepontoz!
2009. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!