Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nálatok is volt ilyen? Miért...

Nálatok is volt ilyen? Miért lehet ilyen érzés bennem?

Figyelt kérdés
Idegeskedek, és idegenkedek a szoptatástól. 37 HKM.
2012. okt. 7. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért? Mi zavar benne?
2012. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi most tervezzük a babát, és engem a szülés sokkal jobban idegesít. Olyannyira, hogy emiatt eddig nem is mertem belevágni, pedig kezdek kifutni a időből...
2012. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, első babámnál én is így éreztem!!! Nem tudtam elképzelni, mi hogyan lesz, féltem, idegenkedtem a szoptatástól a témát is kerültem. De amikor megszületett a lányom, és szopizás közben rám nézett nagy szemeivel és még egy mosolyt is kaptam, hát ott elfelejtettem minden rossz gondolatomat! :-) 3 éves koráig szoptattam. A fiam egy éves,és eszembe sem jutott semmi rossz! :-) Mihelyst a karodban tartod majd a kis csöppséget, elmúlik minden negatív gondolatod! :-) Boldog babavárást kívánok, egészséges gyermeket és sok szerencsét a szoptatáshoz! :-)
2012. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat!:) Erőt adtál, és már most sokkal jobban gondolok a szoptatásra. Köszönöm!!
2012. okt. 7. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele, mert teljesen túl van misztifikálva ez a téma és aki az első babát várja, azt megrémítik mindennel. (mellbimbó kisebesedés, fájdalom közben stb...) Én úgy indultam neki, bimbóvédőt fogok használni vagy inkább lefejem majd és cumisüvegből adom, mert én is megrémültem. De semmi gáz nincs vele, sőt tök jó dolog. Nem fájt, nem sebesedett ki és még élvezem is, olyan bensőséges és egyszerű. Mindenképp próbáld meg, remélem te is élvezni fogod! :)
2012. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! Na, "egyben" vagytok még? :-) Mi újság? :-) Sok boldogságot!!!!! :-)
2012. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!