Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez leírhatatlan érzés! Nálatok...

Ez leírhatatlan érzés! Nálatok is így volt?

Figyelt kérdés
Kisfiam már hetek óta lépeget, 3-4 egybefüggő tipegés már volt. De ma délután egyszer csak felállt és elindult!!!!! Én csak ültem és pislogtam bambán, azután eleredtek a könnyeim és csak néztem, ahogy jár...:) Ahogy észhez tértem rögtön hívtam Apánkat :) Kívánom, hogy mindenki átélhesse ezt a gyönyörű érzést!! :)
2009. szept. 28. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanígy volt, folyt a könnyem, úgy hívtam a férjemet. Aztán másnap jött anyósom, és együtt könnyeztünk.
2009. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aranyos vagy.köszönjük.mi is lépegetünk,de még csak segítséggel,alig várom,hogy egyedül is elinduljon.biztos lesz sírás nálam is.
2009. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jajj, hát csodálatos!! gyorsan körbetelefonáltam az egész rokonságot, nagyikat, sogit, dédiket, barátnőket :) tök hülyének érzem magam, de ez hihetetlen érzés!! szegény fiam meg csak nézett rám, hogy anya miért sír :D
2009. szept. 28. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár az én babám még nem jár így magától, (9 hónapos, már hamarosan fog) de nekem ugyan ilyen öröm volt mikor egyszer csak felült. Már kapaszkodva lépeget, én is biztos elsírom majd magam. Igaz, nekem már akkor is potyog a könnyem mikor új fogacskát pillantok meg. :))
2009. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Ő a harmadik babám,de minden új dolgot csodának élek meg:)

Sőt,megkönnyeztelek téged is,ahogy leírtad az örömöd!!!

Sok boldogságot Nektek!És a többi kismamának is.

2009. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen érzés volt apa és én szembe ültünk egymássnak amikor a köztünk lévő manó egyszer csak el indult tényleg fantasztikus
2009. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!