Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azért cumizik mostanában...

Azért cumizik mostanában olyan sokat, mert már nem szopik?

Figyelt kérdés

16 hónapos lányom lassan elválasztódik, már nem is kér mellet minden nap. Nem erőszakoltam, így alakult. Viszont azóta a játszócumija szinte állandóan, éjjel-nappal a szájában van. Előtte jó, ha egy héten egyszer elővette. Már az utcára sem tudunk kimenni cumi nélkül.

Aggódom, elronthattam valamit, vagy ez normális?


2012. okt. 19. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
szia,egy szoptatott babának nincs szüksége más szopási kielégülésre-ez esetben a cumira sem- ha a babának nem adjuk oda,ő nem tudja,hogy van ilyen,így nem ismeri meg...A jelekből azt mondom,hogy szüksége lenne még arra a cicire...hiszen a jel arra mutat,hogy szopási kényszer még van.nem volt rossz élmény,h elutasítja a cicit?
2012. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a tulzott cumizás cicipótlás szerintem.

Lehet hogy az zavarhatja hogy ő csak komfortszopizni,bújni,megnyugodni szeretne de tejcsi is jön belőle persze az ingerek miatt?

Mert már végül is nagy kislány,a tejci nem kellhet már a ciciből és zavarhatja?!

2012. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!