Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éreztetek már ilyet?

Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
16 hónapos kisfiamat még szoptatom reggel és este. Nagyon büszke vagyok magunkra, egy élmény a szoptatás, ma este mégis nyűgnek éreztem. A cumi a kezében volt, már csak cuppogott, rágódott a cicimen, amiből persze így már egyre kevesebb tejci jön. Nyamnyogta a cicimet, közben a cumit is tologatta a szájához. Nagyon idegesített, pontosabban feszültté tett. Lehet itt a szopi vége?
2009. aug. 10. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet hogy mostmár leválasztja magát a kicsi. Mondjuk 16 hónaposan ezzel már semmi gond nincs. Az enyém 3,5 hónaposan választotta le magát, mert alig volt tejem, na az megrázó volt. :(


Nagyon ügyesek voltatok, hogy eddig bírtátok. :) De azért még ne add fel, ha ennyire szereted, hátha csak ma olyan napja volt, esetleg fáradtabb volt a kelleténél.

2009. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Igen.18 hónapos fiam még szopizik.Ő is idegesít néha a szopival sokáig elnyammog,felmászik a hasamra,hasrafordul,bedugja az újját a szájába szopi közben.

De ennek ellenére nagyon ragaszkodik a szopihoz.Nem tervezem hogy elválasztom.



[link]

2009. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként én sem tervezem "elvenni" Tőle a szopi lehetőségét, csak "megijetem" ettől az érzéstől, hisz eddig annyira jó volt minden alkalom.
2009. aug. 11. 09:00
 4/4 A kérdező kommentje:
sorry.. ijedtem
2009. aug. 11. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!