Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerelmes? Miért nem tudok már szerelmes lenni? Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini,elmúltam 30 ! Nem megy a szerelem nekem..tudom,ez nem úgy van,h na..most szerelmes akarok lenni! De évek óta nem megy! És vágyom erre a felemelő érzésre! Félek,már nem lesz ilyen!Éreztetek már ilyet?
2011. jún. 28. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Éppen aktuális ez az én életemben is sajnos. Lehet, hogy egy idő után már teljesen kihal belőlünk ez az érzés. Bár ne adja az isten, mert a szerelemre szükség van.
2011. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak én még 30 alatt vagyok:)
2011. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De például, amikor nyáron egy épületben vagyok, ablak közelben és esik az eső, olyan borús az ég, de nem szomorú az idő, az tök jó érzés. Ritkán érzek olyat is, de nem halt ki, csak várni kell.
2011. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam például elég nagy hülyeség, hogy ugyan ezen a dolgon aggódok, mivel még csak 15 vagyok. 12 évesen voltam szerelmes viszonzatlanul, azóta semmi. de még csak tetszeni sem tetszett úgy valaki, hogy ránéztem, és elolvadtam volna. lehet, hogy velem van a baj, de én például nem akarok úgy párkapcsolatot sem majd a későbbiekben, hogy csak tetszik a fiú, de nem vagyok belé szerelmes. lehet túl nagyok az elvárásaim. :)
2011. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer olyan csúnyán átbasztak a palánkon, hogy többet soha nem leszek szerelmes.


De egyébként ismerek bő 40 feletti nőt, aki éppen most olyan szerelmes, mint egy tini ... úgyhogy nem korfüggő.

2011. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomról tudok csak írni.Nekem sem ment évekig.Azt hittem beteg vagyok.Aztán egy év leforgása alatt találkoztam 2 olyan pasival is ,akibe szerelmes lettem(persze viszonzatlanul).Na ez megint visszavetett abban ,hogy kinek mennyit fogok ezekután megmutatni magaból.Aggodalomra semmi okod,ha olyan lánnyal találkozol aki megmozgat kívül-belül,újra érezni fogod!A legfontosabb,hogy ne menekülj el az érzés elől,még akkor sem,ha nem éppen az agyadban megfogalmazott ideálnál érzed ezt az érzést::)
2011. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!