Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mért van ennyi lány aki nem...

Mért van ennyi lány aki nem akarja szoptatni a gyerekét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 11:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
16%
Én még lány vagyok (19éves), és tényleg úgy gondolom, hogy nem fogom szoptatni a gyerekemet, mert undorítónak találom ezt az egészet (na ezért a sok kismama majd tuti nekemesik, már látom előre XD) és ráadásul állítólag fájdalmas is. Meg számomra sokkal egyszerűbb bedugni a szájába egy üveget, minthogy levetkőzni, meg wááá foajj.. Tudom, h a tápszerrel úgy alapból több a macera, de én biztos nem fogom hagyni, hogy valaki belőlem EGYEN.
2009. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
48%
Neked inkább ne is legyen gyereked! És lemerném fogadni, hogy a pasiknak hagyod, hogy szopogassák meg nyalogassák a melled! Barom.
2009. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
12%
Na, itt egy újabb szoptass vagy nem szoptass téma! Nem unjátok még?
2009. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsére azért vannak ellenpéldák!

Az meg, hogy miért? Hát mert jelenleg a külsőségek a legfontosabbak, a kis libák csak azt látják a médiában, hogy a "celebanyukák" 1 hónappal a szülés után már új szilikoncicivel feszítenek, jajonganak, hogy maradt még rajtuk 37 deka és nagyon sokat kell dolgozniuk azon, hogy ezt mielőbb ledolgozzák, mert ez így gusztustalan! Főleg az lenne, ha a szoptatástól megereszkedne a mellük úristen! Inkább egyen az a gyerek műkaját! Az való neki!

Aztán meg panaszkodnak, hogy allergiás lett 1 évesen a gyerek és havonta megbetegszik valami vírustól.

Az ilyeneknek gyerekük is csak azért születik, hogy "kiteljesedhessenek az anyaszerepben is", mert ez még hiányzott az "Ő életükből". A gyerek érdekei meg magasról le vannak tojva.

Szerencsére van egy csomó anyuka, aki nem így gondolkodik, a környezetemben is többségben vannak, sokan küzdenek azért, hogy minél tovább szoptathassanak, ha nem is elég a tejük, azért amennyi van, azt nagy szeretettel adják a kicsinyüknek.

Az önzőség példája viszont futótűzként terjed, sajnos, az "ideálok" sokban tehetnek erről, de a felelősségüket persze ők sem ismerik el.

2009. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
22%

Első válaszoló vagyok - szűz vagyok, soha nem volt még pasim, még csak nem is csókolóztam. Te vagy a barom. Amúgy nem mondom biztosra, hogy lesz gyerekem.


Mondom én h nekemtámadnak a kismamik XDD

2009. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
20%
Jahh és hogy az előzőre is reagáljak -első vagyok- TV-t se nézek, és szarok nagyot a "celebekre", és ráadásul nem is használok ilyen szavakat, hogy "celeb".
2009. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
23%
Remélem, ha még is bevállalsz egy gyereket (ki neked valószínű csak teher lesz) megváltoztatod a gondolkodás módod. Az meg elég tré lehet, hogy még nem csókolóztál. Vagy az is undorító ha valaki belenyal a szádba? Első voltam
2009. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
19%
Első az én vagyok te szerencsétlen :S Igen elég tré, hogy nem volt még senkim, de nem fogom magam sajnáltatni. Amúgy elég undorító, h vki belenyal a számba ez tény. Egyébként ahogy másoktól hallom, elég nagy teher egy kisbaba (későbbi életkorban már nem lenne terhemre) de folyton fel kéne hozzá kelni éjszaka meg minden... :S Még vagy 10 évig tutira nem fogok szülni
2009. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
64%
Miért irogatnak egy olyan kérdésre csitrik, amiről fogalmuk sincsen?!? Majd eltellik az a 10 év és máshoghy látod, egyelőre ilyenen még gondolkodni sem kellene. Mit keresel a szoptatás rovatban???
2009. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
19%
Én a kérdezőtől kérdezném, hogy miért is kellett ezt itt megkérdeznie? És ha már megtette, akkor miért nem reagál?
2009. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!