Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi vált be nektek tejszaporítá...

Mi vált be nektek tejszaporításra? 2,5 hónapos a kislányom, és szeretném minél tovább szoptatni.

Figyelt kérdés
36 hétre jött, igény szerint szopizik. Általában 2 óra teik e két szopi közt. Tegnap vettem észre, hogy egyre kevesebb a tejem. Kisebb mint a vele egy idősök, szeretném ha minél tovább tudnám szoptatni.
2012. nov. 2. 09:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hozzánk kijár a védőnő és orvost is én választhattam. Mi is kis településen lakunk. Én úgy tudom nem kötelező az ottani orvost választani csak a védőnőt.
2012. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötelező, gyermekorvost szabadon lehet választani, akár másik településen lévőt is. Én sem oda járok ahova utcailag tartozom, ha nem is váltasz, tanácsadóval beszélj, mert nem ad aggodalomra okot a 190gramm!
2012. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, persze, hogy kisebb, ő 1 hónappal előbb született, ezt még sokáig fogja maga előtt tolni, majd ha már stabilan fogod hozzátáplálni jóval utána fogja elérni a vele egykorú, időre született babákat. De tényleg nem normális az a doki, aki ezt elvárja egy koraszülött babától, hogy 2,5 hónapra behozza a "lemaradását". Amúgy mennyivel született? 6 hónapos korára kellene megdupláznia a súlyát könyv szerint, de ha fejlődik és nem beteg, nincs törés a fejlődésében, akkor ne aggódj. Én még azt vettem észre, hogy vannak napok, amikor szinte egy grammot sem hízik, nekem azt mondták, hogy ebben az időben nyúlnak. Lehet, hogy a te babád is egy növekedési fázisban van. 4 hónapos kisfiú anyukája
2012. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
2,5 kilóval és 45 centivel született. Már 3.8kiló és 51 centi. De a kórházból is hazajöhettünk időre, 6 napot voltunk bent(császároztak, mert faros volt). Nem sárgult semmi gond nincs vele mióta megszületett.
2012. nov. 2. 18:49
 15/17 xStefix ***** válasza:
100%

A gyerekorvosod semmit nem tud a szoptatásról, úgy látszik. Heti 12 deka a minimum, ezt ti meghíztátok szépen. Akkor mi a gond? Semmi.

Csináld csak úgy, ahogy a babád jelzi, ő jobban ért a szopihoz, hidd el! ;)

2012. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor nem aggódom túl az egészet. A babaám sem reklamál, hogy éhes lenne, max 1x kel éjszaka, de általában végig alusszuk. :) Elkezdtem Mecsek teát inni, bevált, önlik a tejem. :)
2012. nov. 4. 11:59
 17/17 anonim válasza:
Apuka is segít a szoptatásban.
2012. nov. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!