Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes babámat igény szerint...

2 hetes babámat igény szerint szoptatom. Sajnos mostanában előfordult többször is, hogy emésztett tejet bukott. Aggódnom kéne? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Az igény szerinti szoptatás alatt azt értem, hogy nem korlátozom a szopások között eltelt időt és magát a szopizások hosszát sem (na nem is tudnám, mert követel rendesen). Még nagyon változó, van, hogy jó 45 percet cicin van (nem szopizik végig) és van, hogy 5 perc után bealszik. Szoptatások között sajnos tudom, hogy kevés idő telik el (átlagban 2 óra de van, hogy kevesebb, a 3 órát eddig max. 3-szor bírta ki). Valamelyik nap mértem átlagosan 30-40-et szopizott egyszerre. Igyekszem ébreszteni, ha evés közben bealszik, de nem nagyon reagál rá. Sajnos nehezen böfizik, és ha végre sikerül egy nagyobbat kiadnia magából, akkor az rögtön átmegy heves csuklásba. egy darabig még ismét cicire tettem, de most már megpróbáljuk valahogy "átvészelni", mert nem akarom megterhelni a kis gyomrát...
2012. nov. 10. 15:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egy ideig fejtem, de nem tudom a teljes mennyiséget lefejni. Ha a baba szívja(más technikával)az sokkal jobb, mert rendesen és többet szív ki.Szoptatáskor a nem használt mellemen tejgyűjtő harang van, s abba szoktam gyűjteni a tejet, s azt használom még pótlásra.
2012. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!