Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik szoptatós tea nem okoz...

Melyik szoptatós tea nem okoz tuti hasfájást a babának?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy hasfájást okozhat a babáknak a tejserkentő tea. A Laktoherb-ről már sok mindenkitől hallottam. Vagy mindegyik okozhat? Van olyan, ami tuti nem bántja a babát?
2012. nov. 12. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs tuti, minden babánál más válik be. Én Laktoherbet ittam, semmi gondunk nem volt vele-igaz nem volt hasfájós gyerek. Meg ugye ezek eleve úgy vannak kitalálva, hogy az esetleges baba hasfájáson is segítsenek.
2012. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Laktoherbtől nem lett hasfájása, viszont a babateáktól igen, gondolom a kömény miatt.
2012. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel sok összetevő van benne, ezért nem lehet megmondani, hogy melyik az,amitől nem fáj a pici hasa.

Van aki a kamillára,van aki a köményre érzékeny.

Kisfiamnak semmi baja nem volt a köménnyel,sőt segített neki a kakilásban, pukizásban, így én szimplán édeskömény teát ittam, meg köménylevest ettem.

De mindenkinél más, ki kell tapasztalni.

2012. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosom szerint az a lényeg, hogy ne legyen benne kamilla. Nekem az Allnatura nagyon bejött, az édesköményt pedig kifejezetten szereti a Kisfiam :)


De tényleg minden babának mástól fájdul meg a hasa :(


Próbálj homeobigyóval szaporítani (Urtica Urens 5CH, napi 2*5 bogyó)

2012. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!