Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért mondják az anyukák hogy...

Miért mondják az anyukák hogy "nincs tejem"? Sebes mellbimbó miatt feladják. Az meg a rossz szopási vagy szoptatási technika miatt van nem?

Figyelt kérdés
Valaki meg sem várja hogy beálljon a tejtermelés, á nekem nincs és jöhet a tápszer.
2012. dec. 7. 11:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

Miért is egyszerűbb tápszerezni, kedves mártír anyuka?


Elmondanád? Sokkal egyszerűbb szoptatni, ha van tej. Ha meg nincs az szívás.

2012. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%

Ja,hogy aki tápszert ad a gyerekének, az pusztán kényelemből teszi?

Anyám!

2012. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
ha visszaolvasol kérdéseket, akkor nagyon gyorsan rájössz, hogy az ilyen kérdésekből mindig veszekedés lesz. Nyugodtan kitöröltetheted a hozzászólásomat, az a legkönnyebb. Nem érdekel, én is csak szólok. De veszekedni nem én akarok, hanem Te, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést. Én itt be is fejeztem. Szia
2012. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
A kérdés nem azokról szól, akik egészségügyi okokból nem szoptathatnak, remélem ez tiszta.
2012. dec. 7. 11:28
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Neked van gyereked, vagy könyvekből vagy ilyen okos?
2012. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok megint.

A tápszer egyszerűbb útról annyit, hogy nekem pl. hetekig komoly problémát okozott, hogy szerettem volna kizárólagosan szoptatni a lányomat, de nem tudtam....

Aztán rájöttem, hogy sokkal fontosabb az, hogy kapjon enni, és tudjon fejlődni, mint az, hogy csak-és-kizárólag-szoptatni-lehet...

Egyébként meg, cumisüveget mosni-fertőtleníteni, tápszert kevergetni, belőni a megfelelő hőfokot, ha mész valahova figyelni arra, hogy hogy vidd a meleg vizet, hogy meleg maradjon, és hogy szórd bele a port, mert előre nem lehet kikeverni, stb stb. Nem mondanám, hogy olyan egyszerű és kényelmes... Ráadásul én pl. fél éves koráig nem is szerettem, ha más etette rajtam és a férjemen kívül, igyekeztem minimálisra szorítani az ilyen eseteket.

2012. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Van gyereked?

Voltál már ilyen helyzetben?

Nekem a prof. orvosom azt mondta 3 hónap után, hogy nem vagyok normális, adjak neki tápszert, egy nő erre teljesen rámehet.

5 hós koráig kínlódtunk, a gyerek is, én is. Így visszagondolva, már 1 hós korától tápszert adtam volna neki.

2012. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha már itt tartunk, nyilván senki sem vitatja,hogy a legjobb az anyatej! De! A fiam, aki kezdetektől szinte tápszeres volt, 10 hónapos koráig még csak nem is tüsszentet, szemben a barátnőm anyatejes babájával, aki már két hónaposan megismerte az orrporszívót!

Engem anyukám 2 hónapig tudott szoptatni, utána tápszer. Hihetetlen erős szervezetem van, 10 évente vagyok lázas stb. Férjemet anyósom 14 hónapos koráig szoptatta, mégis ekcémás, allergiás lett.

Ezt csak azért írom, mert sok friss, kismamiban benne van,hogy hú ha szoptatok, akkor nem kap el semmit a gyerekem. Már volt itt is ilyen kérdés!

2012. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy ráérsz más mellbimbójával foglalkozni!
2012. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az "ismim" kifejezés használata eléggé sokat mond.
2012. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!