Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptat, mindig meg tudja...

Aki szoptat, mindig meg tudja inni a napi 3 liter folyadékot?

Figyelt kérdés
2 hónapja szoptatok és 1-2 hete nem nagyon vagyok szomjas, de azért próbálok legyűrni napi 2 liter folyadékot. A másik "bajom" az, hogy a szénsavmentes víztől hányingerem van, és csak az enyhe szénsavast tudom meginni. Az esik csak jól...
2009. aug. 20. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj. Amúgy én soha az életben nem tudtam még napi 2 litert sem meginni, nemhogy hármat, mégis 2*3 évig szoptattam, és bőven volt tejem. Annyit igyál, amennyi jólesik.
2009. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megittam, de csak üvegből ment (Theodora). Pohárból már 2 korty után jóllaktam, nem tudom, miért. Aztán néha raktam bele szörpöt, hogy ne iztelen legyen, nem sokat persze, hogy ne legyen nagyon cukros. Az enyhén szénsavastól sem lesz bajod szerintem. Amúgy az egészséges ember vizigénye is 2.5-3 liter lenne egy nap, gondolj arra, hogy most egészségesen élsz :)
2009. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én alig ittam, naponta talán fél litert. Most lesz egy éves a lányom, és kezdi magát elválasztani a szopásról.
2009. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A napokban olvastam,hogy mindig annyit kell inni amennyi jólesik,mert a sok folyadék bevitele éppen az ellenkező hatást váltja ki. Vmelyik babás újságban olvastam a szoptatásról.
2009. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szülés után közvetlenül napi 4 litert simán megittam, pedig előtte kb. fél liter volt a kapacitásom. :) Azóta ez eléggé lecsökkent megint, de 2 liter kb. megvan. A napi 2 liter folyadékba beletartozik a leves is, nemcsak a víz. Én is jövet-menet iszok egy-két kortyot, melegben azért ez könnyebb. Egyél görögdinnyét abban is sok a folyadék! De ez tényleg nem erőszak, csak amennyi jól esik! A szervezet tudja mire van szüksége, figyeld a jelzéseit!!!
2009. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, én sem iszok szénsavmentes vizet, nem szeretem, bubisat szoktam! :D Szóval nyugi! Mellesleg lassan 1 éve hónapja szoptatok!
2009. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. aug. 21. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megittam van 4 litert. De szoptatás alatt mindennap ettem levest is, az is van vagy fél liter, ha nem megy a víz, akkor próbáld azt. A köménymagos tojásleves jó tejcsináló is.
2009. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!