Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék ha a 11 hetes...

Kállai Melinda kérdése:

Mit tehetnék ha a 11 hetes babám nem hajlandó szopizni csak cumis üvegből? Ordít ha a cicit rakom a szájába.

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Mert éjjel meg minden gond és baj nélkül szopizik. "

Látod, nincs itt olyan nagy baj:), csak ügyesen, menni fog:)!

2012. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Először is a cumit (üveget és nyugicumit is) el kell tenni, kanálból, cseppentőből, pohárból adni a pótlást, álomban, félálomban minél többet szoptatni (esetleg más tartási pozíciókat kipróbálni).


Ez kemény szopási sztrájk, a www.lll.hu oldalon nagyon sok infót találhatsz róla!


Sok sikert!!

2012. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
3 nappal ez előtt azért fordultam hozzátok mert a kislányom ordított ha cicire raktam. Sikerült eljutnom odáig keservesen hogy elfogadja újra a cicit a nélkül hogy ordítana. Nem gondoltam hogy sikerülhet de összejött. Köszönöm nektek a tanácsokat! :)
2012. dec. 14. 14:33
 14/15 anonim ***** válasza:

(2,4,6,8,11 vagyok)

Nagyon ügyesek vagytok, gratulálok:)! És köszi, hogy visszajeleztél:)!

Annyit kérhetek, ha van időd és kedved, hogy kicsit írj, mit hogyan változtattál, mi az, ami szerinted a sikert hozta? Hátha olvassák hasonló problémával a kérdésedet, egy összefoglaló a Te "szádból" nagyon jó lenne:)!

2012. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Először is az ami változott fekve fogadja el a cicim és nem éheztetem túl mert akkor már türelmetlen és sír ezért is volt az hogy már mire odakerült volna a sor addigra már nem akart a cicivel bíbelődni (Mert ugye a cumisüvegből meg könnyen jön) Nekem ez az ami változott most ebben az elmúlt 3 napban
2012. dec. 14. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!