Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon aggódom mert az én...

Nagyon aggódom mert az én babám szopizik vagy 10 percig és utána elalszik hogy nem tudom sehogy felébreszteni. Nagyon félek nem lakott jól és nem fog hizni semmit de azért ha utána leteszem elalszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idő a babád, de én már az elején elkezdtem a lányomnál, hogy nem hagytam aludni, és most már ha eszik nem alszik el ( 3 hós). Nekem is nehéz volt felébreszteni, mindent próbáltam, húztam a pajeszát, nem ért semmit. Ami nekem bevált: befogtam egy pillanatra az orrát és mivel máshol nem tud levegőt venni, csak a száján így újból evett, DE csak egy pillanatra szabad befogni! Vagy megcsikiztem a lábát, nálam ez is bevált!
2009. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk az elején, volt hogy 2-3-at szívott, aztán elaludt, és sehogyan sem tudtam felébreszteni. Pánikoltam én is, de nem kell, szerintem ez természetes,nekik a szopi nem csak evés, hanem ott nyugszanak meg igazán, meg egy pár hetes babának még nagy meló a szopi, és hamar kifárad bele. Esetleg próbáld meg, hogy felveszed böfiztetni. ha alszik tovább, akkor szerintem már nem éhes, ha éhes, azt úgyis jelzni.
2009. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!