Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik olyan, hogy valakinek a terhesség alatt rendesen megjöjjön?

Figyelt kérdés

Sok helyen lehet olvasni, akik határozottan állítják, hogy ismernek olyat, akikkel ez megtörtént (ez is érdekes, hogy soha nem velük). Szerintetek ez csak "városi legenda"? Mert szerintem a kettő teljesen kizárja egymást.

Ha valaki napokon át erősen vérzik, nem lehet szerintem terhes.


2012. márc. 31. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem megjön, hanem mensi-szerű görcsük van, és azt hiszik a mensi megjövetelének. Ez legenda. Ha napokon keresztül vérzik, vagy nincs baba, vagy nem stimmel bent valami...
2012. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Anyukám az első harmadban biztosan menstruált, amikor velem lett terhes. Meddőségi tanácsadásra jártak. Éppen mentek a klinikára, hogy átfújják a petevezetékét. A beavatkozás előtt megcsinálták azért a vizeletvizsgálatot, így jöttek rá, hogy terhes. Nem is tudták megmondani, hogy pontosan mikorra írják ki a szülés várható időpontját. Kb. 3 hónapos terhes volt ekkor. Utána már nem menstruált.
2012. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De legalább 5 napig tartott neki? És az elején erős vérzése volt?
2012. márc. 31. 16:52
 4/22 anonim ***** válasza:
A mi családunkban is előfordult. Az egész terhesség alatt napra pontosan megjött.
2012. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De teljesen normálisan, mint a terhesség előtt?
2012. márc. 31. 17:16
 6/22 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? akivel egy szobában voltam szules utan, neki is teljessen atlagos es szokasos volt a menstruacioja, csak akkor vette eszre hogy terhes mikor mozgott a baba. nincs ekezetem.
2012. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt. 16 éves voltam, 1 hét késés után éreztem, hogy valami nem stimmel. Mikor mentünk nőgyógyászatra, kérdezte a doki, hogy mikor volt meg utoljára (márc. végén). Mondtam, hogy múlt hónapban (febr. elején). Akkor csinált egy vizeletvizsgálatos terhességi tesztet és kimutatta, hogy terhes vagyok. Beküldött UH-ra. Akkor kiderült, hogy 10 hetes terhes vagyok, a papírmunkával, befizetéssel, időpont egyeztetéssel épp belefértem az időbe, hogy el tudják venni. Addig megjött rendesen, az állaga, hossza nem változott...
2012. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

És az orvos mit mondott, hogy lehetséges ez? Mert nekem felfoghatatlan...

21 vagyok.

2012. márc. 31. 18:20
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó neked lehet azért jött meg, mert a menstruáció előtt pár nappal lehetett az együttlét, nem?


Szerintetek ez is lehet terhesség alatti menstruáció? 7 napig tartott, az első 3 nap bő vérzés és görcs volt, pontosan jött meg, és a szokásos ideig tartott, szokásos mennyiséggel és színnel (élénkpirosas az elején, az utolsó 1-2napban már sötétebb, vérdarabos, nyálkásabb volt.

2012. márc. 31. 18:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen létezik! Aki mást állít az tudatlan vagy hazudik! :-) Nagymamámnak végig megvolt teljesen, normálisan amikor anyukámmal volt terhes.
2012. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!