Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mas ujszulott babajanal is...

Mas ujszulott babajanal is igy volt? Hogyan toljam ki az idot? Vagy majd magatol beall?

Figyelt kérdés
3 napos a babam,1. nap 3 orankent szopizott ez az ido 2 napja 1 orara ,jobb esetben 90 percre csokkent. ejszaka is ilen surun kelunk. Valahogy ki tudom tolni az idot? vagy majd magatol megteszi? egyebkent 20-25 percet van cicin.
2013. jan. 7. 20:06
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
100%
Beállítja majd saját magának.Ne tolj ki semmit.Mindent csinálj úgy ahogy a babád igényli.Még nagyon pindurka:)
2013. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt az elején.

5. nap lett tejem, addig csak a kolosztrumot ette, persze mindig éhes volt.

Az a jó, ha sokat van mellen, így "csinálja" magának az elkövetkezendő hónapokra az elegendő tejtermelést.


A babám 4 hetes múlt, van, hogy óránként kér enni.

Nem tartom be a 3 órát, akkor etetem mikor kéri, szerintem ez kell ahhoz, hogy legyen elegendő tej és persze a kicsi is így érzi jól magát.

2013. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Három naposan nagyon picike még ő is és a gyomra is, az anyatej pedig könnyen és jól hasznosul, tehát érthető ha ilyan sűrűn szopizik. Ezezn kívül a szoptatás neki nem csak étel és ital, hanem testközelség, biztonság is:). Nyugodtan legyen mellen amennyit csak akar, ezzel megalapozhatjátok a kielégítő tejtermelést is:). Most Neked is a legjobb ha sokat szopizik, ugyanis a szoptatáskor termelődő oxitocin nem csak a kötődést segíti elő, hanem a méh visszahúzódására, "ürülésére" is nagyon jó hatással van.

Ahogy rohamosan növekszik, le fog rövidülni a szopizás időtartama és ritkulni is fog, nyugi:). Ehhez azonban idő kell, ne siettesd:).

2013. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!