Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej vagy tápszer?

Anyatej vagy tápszer?

Figyelt kérdés
olyan anyukák válasza érdekelne akik tudtak/tudnak szoptatni de mégis a tápszert választották.. tőlük kérdezem hogy miért döntöttek a tápszer mellett? ha szoptatni is tudtak volna?
2013. jan. 9. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem baj, h vita lesz belőle! Ez a lényege az oldalnak, h meg vitassuk a kérdéseket! :)

Én szoptatok, de át akartam állni a tápszerre, először azért mert beleestem a szülés utáni depresszióba :( Utána meg azért mert jött a foga és harapott. Most 14 hónapos és még mindig szoptatok :) És nagyon örülök neki, h nem álltam át a tápszerre, mert eddig egyszer sem volt beteg :) Óriási különbségek vannak a tápszeres és a szoptatott babák között, mindig összehasonlítottam őket. Akárki akármit mondd ez így van! :) Örülök, h tudok szoptatni, pedig azt hittem, h nekem sose lesz tejem, mindig kis melleim voltak 75/B :)

2013. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyat ismerek aki este adott nagy adag tápszert, hogy átaludja az éjszakát a baba. A teje kevés lett volna, és nem akart felkelni éjszaka.
2013. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mégis mik azok az óriási különbségek?
2013. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Fejlődésben, mint külsőleg, mint belsőleg. Szeretnéd, hogy részletezzem?
2013. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én pl. szeretném, ha részleteznéd. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy tudsz-e bármi konkrétumot mondani és azt valamivel alátámasztani, ami nem szimplán a Te magán véleményed.
2013. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
ezt mondjuk én is szívesen elolvasnám, bár csodálkoznék, hha lenne ilyen :))))
2013. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, én is szeretném, ha leírnád azokat az óóóóriási különbségeket.

De légyszives tényleg tényeket írj, ne szubjektív véleményt.

2013. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeretném, kérlek részletezd.
2013. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Várom a részletezést azokról a hatalmas külső és belső különbségekről. Netán nem megy?
2013. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hm, nagyon úgy tűnik, hogy a kedves 1-es válaszolónak csak a szája volt nagy...
2013. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!