Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mért nem akar normálisan...

Mért nem akar normálisan szopizni a babám? Mért csinálja és meddig tart?

Figyelt kérdés

Állandóan nyüzsög közben, és most már a régi bevált pozíciók sem tetszenek neki. Nem akar fekve mellettem, vagy hintaszékben karon szopizni. Csak ha rajtam fekhet (keresztül vagy hosszában), székben ha hosszában hozzámsimul, úgy tetszik neki. Volt, hogy sétálnom kellett szoptatás közben, amikor a karomon volt. Ok nézelődik, kíváncsi már. Napközben még megküzdünk, bár amikorra rájövök, hogy most épp melyik pozíció tetszik neki, addigra átesik egy alvási perióduson, így nyűgösebb, változik az eddig beállt napirendje... Most már éjjel is "dilizett". Nem akarta elfogadni a soron levő mellem, állandóan elfordította a fejét, közben a kezét tömködte a szájába. Végül felülve tudtam csak megszoptatni, úgy nyugodott meg, s aludt vissza.

Jövő héten lesz 4 hónapos.


2009. aug. 28. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

E az úgynevezett szopási sztrájk. A neten bővebben olvashatsz róla. Most egy kicsit megnőtt az érdeklődése és a figyelme kitárult más dolgokra is , mint az anyu és a szopi. Légy türelmes. És fejj közben, ha nem szopizik eleget szerinted, hogy ne csökkenjen a tejmennyiség.


[link]


olvashatsz róla bőveben.

Üdv

5 hós fiúcska anyukája

2009. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 éveskörül kezdett nagyon nyüzsi lenni, de nyáron a meleg miatt is voltak hasonlók, hogy nem kívánt már annyit enni. Tényleg sok türelem kitartás kell!
2009. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam most 5 hónapos, és ugyan ezt csinálja. Már teljesen kivagyok. Minden érdekli szopi közben, csak a szopi nem. Tekereg, minden eltereli a figyelmét, és nagyon rövideket szopik. Ezáltal mostanában szinte állandóan mellen van. Most fogjuk megkezdeni a hozzátáplálást, hát nem tudom, remélem ez egy átmeneti állapot és vissza áll a rend.
2009. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!