Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen étel, ital fogasztása...

Milyen étel, ital fogasztása ajánlott, ill. nem ajánlott szoptatás alatt? Tejserkentésre melyen tea vagy bogyó ajánlott?

Figyelt kérdés
Gyógyszerek és minden más, úgyanúgy érvényes szoptatás alatt, mint terhesség idején? Még 1 hetem van szülésig, és szeretnék informálódni elöre. A védőnőm,nem ohajt felvilágosítani, mert még korai, szerinte. :-( Vettem mellszívót, meg bimbóvédöt, és krémet, melltartóbetétet, szopismelltartót és -párnát. Kell még valamit beszereznem? Köszönöm elöre is a válaszokat!
2009. szept. 2. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak a Lactoherb teát ittam, és sok ásványvizet.

A gyógyszerekkel vigyázni kell, mindig mondjad a gyógyszertárban, vagy a dokinak, hogy még szoptatsz!

Az ételeknél a k betűsekkel kell módjával bánni, mert azok fújosak, és fájhat tőle a baba pocija. Bár nekem nem mindentől lett pukis. (karalábé, káposzta...)

Nekem a kávét nem szerette a kisfiam, ha ittam, akkor nem bírtam vele. Nem bírt aludni és csak sírt és szenvedett. Miután elhagytam a kávét, minden rendbejött. De majd te is kitapasztalod, hogy mi az amit nem szeret a picuri.

Szerintem érdemes még venni Garmastan kenőcsöt. Ez nagyon jó arra az esetre, ha begyulladna, becsomósodna a cicid.

Amúgy lehet, hogy a fele cucc nem is fog kelleni. Nekem nem fogadta el a bimbóvédőt, és a mellszívót sem tudtam kihasználni, mert az összes tejet kicicizte. A hűtőbe nem tudtam elrakni semmit, de ez nem tragédia, mert így is két éves koráig szoptattam. Remélem most a másodikkal is ilyen jól fognak menni a dolgok!!

2009. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Én is örülnék, ha 2 évig szopizna a lányom, majd meglátjuk! :-)
2009. szept. 2. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a Lactoherb teát ittam, de a kisfiamnak eléggé fájt a hasa tőle. Már kb. két hónapja a Naturland Fitolac teát iszom. Azóta semmi baja nincsen Neki. Bár kissé drága. Nálunk 630 ft egy doboz.

Öt hónapos kisfiú anyukája

2009. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!