Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A pici babám jövő héten lesz...

A pici babám jövő héten lesz 7hetes és szopizik. Én nagyon szeretem a diós és a mákos tésztát. Lehet enni szoptatás alatt, vagy ez nehéz étel a picinek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én ettem, sőt kifejezetten a mákos segített a tejtermelésen. Amikor egy kicsit kevesebb tejem volt, mindig mákosat ettem(mákostészta, rétes, stb).

Nem fájt tőle egyik gyerekemnek sem a hasa.



2 gyerekes.

2009. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ ÉN BABÁM IS JÖVŐHÉTEN LESZ 7 HETES. KB.1,5 HETE ETTEM MÁKOS TÉSZTÁT ÉS SEMMI BAJA NEM VOLT TŐLE, PEDIG HASFÁJÓS.
2009. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a dióval mi a helyzet? Annyira megenném a diós tésztát..
2009. jan. 11. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
UTOLSÓ VAGYOK. ÉN MAJDNEM MINDEN NAP ESZEM DIÓT ÉS ATTÓL SINCS SEMMI BAJ:)
2009. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt hiszem hogy megeszem egy nagy tányér diós tésztát! De jó lesz! :)
2009. jan. 11. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármelyik is gondot okozna...
2009. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az mindin a babán múlik, hogy mit ehettek, és mit nem.

Persze vannak általános dolgok, mint a fújtatós kaják, amiket nem ajánlatos enni, de többnyire idővel kiderül, hogy mit "szeret a baba" és mit nem. Az én gyerekem nem szerette ha kávézom, másnak semmi baja nem volt tőle.

Ezenkívűl még nem szerette ha savanyúságot ettem, és még egy csomó mindent, amire már nem is emlékszem.

A lényeg hogy ne egyszerre egyél össze mindent, mert akkor nem jössz rá, hogy mi az ami neki nem ízlik, esetleg még ki is csapja.

Két évig szoptató anyuka!

2009. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÉN MEG IS KÍVÁNTAM A MÁKOS TÉSZTÁT ÉS ÉPP MOST AZT ESZEM:)
2009. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia az én babám elég hasfájós volt,most kezdi kinőni...de a máktól / diótól,sose volt bajunk.Sőt!!!

Tehát ha kívánod,egyed.Nálam nélkülözhetetlen karácsonykor a bejgli :-)

2009. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már jól laktam... :)
2009. jan. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!