Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két napja tejlázam van.39 fok...

Két napja tejlázam van.39 fok és azt mondta az orvos hogy ne szoptassam a babát hanem fejjem le és azt adjam neki. Hát nem ugyanaz a tej amit lefejek vagy amit kiszivna? Lázas tej mindkettő? Nem lehet baja a babámnak tőle ugye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért mondta valószínű, hogy kíméld a melledet. Gondolom begyulladt. Nekem akkor borzalmas fájdalom volt a szoptatás. Ráadásul nekem hólyagos és sebes is volt akkor a mellem, így én pár napig fejtem bevallom. Vessenek meg érte, de nem bírtam elviselni azt a fájdalmat. És megkapta cumisüvegből. Nem lesz baja a babádnak nyugi!

Jobbulást Neked és boldog babázást!

2009. szept. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.Ugyahogy mondod borzalmas:(Csomos ráadásul masszirozom szét őket.
2009. szept. 2. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kenjél rá Garmastan krémet! Nagyon jó! Szerintem próbálj meg valakitől szerezni, vagy kölcsönözni melszívót, az ilyenkor jobban ki tudja szívni, mintha csak fejnéd.
2009. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta,amikor tejlázam volt,h a szoptatást abba ne hagyjam!!!Hát nem bántam meg,mert féltem,h utána nem tér vissza rá.
2009. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hog szoptassam abból a ciciből, amelyikben a csomó van, mert a szoptatás a legjobb gyógyszer rá. Mellette még vizesruzháztam.
2009. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!