Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet tenni, ha a baba...

Mit lehet tenni, ha a baba egész nap csuklik? Egyáltalán miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért csuklik mert felbüfizi a kajcsit ami már valószínű savanyú és attól szoktak csuklani! Lehet gyakran túleszi magát azért tart egész nap!
2013. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ugyanakkor egész nap enne, letenni meg nem lehet, mert akkor keservesen sír és semmire nem nyugszik meg, csak a cicire.
2013. febr. 3. 18:48
 3/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
nálam akkor csuklik ha "hülyén veszi a levegőt" azaz ha pl fázik és szakaszosan lélegzik, mintha vacogna... van hogy egy óráig is csuklik, aztán elmúlik magától.
2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én Fiam is akkor csuklik, ha fázik. Ez előfordul akkor is, ha nagyon pisis.
2013. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
igen mondjuk nálunk nem akkor csuklik ha fázik, hanem akkor _kezd_ csuklani ha fázik. Utána már hiába csinálok bármit, tök nehezen hagyja abba akkor is ha tisztába teszem, felöltöztetem... ha eszik, akkor szokta abbahagyni de hát ha kaja után jön elő akkor nem fogom megint megetetni meg nem is tudnám mert nem kér..
2013. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem két gyermekem van.Mindkettőnél bevált,hogy egy pár csepp citromlevet adtam nekik.A csuklás elmaradt.Egy védőnő adta ezt a tippet Nekem.
2013. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt máshol is lehet olvasni? vagy csak szóbeszéd?
2013. febr. 4. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
A citrommal én nem sokkolnám a gyerekemet, az biztos. Inkább egy-két kanál tea vagy anyatej, sőt még a cumit is jobban adnám.
2013. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nagyon nem marad abba akkor a citromlé nálunk is segít. Régen is adtak a babáknak,( nekem is adott anyukám ) és nem lett semmi bajuk. Egy kicsit ki szoktam önteni kupakba és a kisujjamat mártom bele és ezt szopizza le a kicsi. Védőnő is ajánlotta, ennyi nem árt. Sok sikert :-)
2013. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!