Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáshoz szondát hol...

Szoptatáshoz szondát hol tudok venni a XI. kerületben?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:

???

Szondát????

2013. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
??? ha nem tudod miről beszélek, minek írsz? Csak az írjon, aki tudja a választ. Előre is köszönöm. Visszakérdezni a szabályzat alapján nem lehet!
2013. febr. 15. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted bárki is elolvassa a szabályzatot??

Ó bocsánat, kérdőjel törölve :)))


Amúgy nagyon arrogáns vagy!

Én csupán kíváncsiságból kérdeztem, mert valóban sosem hallottam ilyenről.

Örülök, hogy nem ismerlek kedves kérdező!

(szegény gyereked, nem csoda, hogy nem kell neki a melled, tejed)

2013. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérlek kérdező, magyarázd el pontosan milyen szondára gondolsz, mert próbálnánk segíteni, de így nem világos :)
2013. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha nem tudod, akkor nem is tudsz segíteni. Egyébként meg nincsen mellem. Másrészt meg a szoptatásnak az alábbi módjai vannak: mell, cumi, pohár, kanál, fecskendő, szonda. A szonda egy nagyon vékony gumicső, azért nagyon jó, mert csak szívásra jöna tej, de nem nyel levegőt, így a hasfájós el nem alvós babáknál nagy segítség.
2013. febr. 16. 00:06
 6/10 A kérdező kommentje:
ui: gyógyszertárban többnyire nem árulnak, nem tudom miért. De gyógyászati segédeszköz boltokban szoktak.
2013. febr. 16. 00:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Történetesen koraszülött intenzíves vagyok, nálam a szonda = amit a korababák gyomrába ledugunk, majd azon keresztül tápláljuk, ameddig nem alakul ki a szopóreflex...

Esetleg nem a SNS-re gondolsz? Akkor van ez, hogy egy csövön jön a tápszer/tej, amiért jobban meg kell dolgoznia a babának, mint a cuminál.

2013. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy más néven is lehet kapni, vagy speciálisan erre a célra, de a szonda megfelel erre a célra, ezt szokták ajánlani, mindegy minek hívjuk
2013. febr. 16. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondolsz? Mert, ha igen, én gyomorszondaként vagy katéterként keresném gyógyszertárban, vagy nagyobb gyógyászati segédeszköz boltban, pl:

[link]

Ha levágod a műanyagot a végéről, kapsz egy csövet, ami megfelel a célnak!

2013. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan, csak az volt a kérdés, hogy a XI. kerületben hol van olyan bolt, ahol kapok!
2013. febr. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!