Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eszméletlenül hullik a hajam....

Eszméletlenül hullik a hajam. Normális ez?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy szoptatás alatt normális, hogy hullik a hajam, de nekem nagyon durván hullik. Tehetek valamit, hogy jobb legyen? Levágatni nem szeretném.
2009. szept. 10. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, most 6 hóanpos a lányom, de már egy hónapja hullik.

A fiamnál is 5 hónapos korában kezdett hullani.

A fodrászom mondta, hogy teljesen természetes, hormonális dolog.

Nekem nyakig érő hajam van, de én sem fogom levágatni, majd abbamarad.

2009. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Még csak 3 hónapos a kislányom, de nekem már legalább 1 hónapja így hullik.
2009. szept. 10. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt is vállaltad a gyerekkel.
2009. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hósak vagyunk.Most már talán lassul a hullás,legalább is úgy veszem észrwe.
2009. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel két hónapos korától 4 hónapon át hullott, sajnos le kellett vágatni, mert a halántékomnál szabályosan lyukas volt a fejem, csak pár szál maradt, amit megpróbáltam ráfésülni... Most még csak 2 hetes a kicsi, de terhesség alatt megint egyáltalán nem hullott, szóval gondolom ugyanúgy lesz. Most csak félhosszú, úgy tervezem, hogy "átvészelem" a hullós időszakot, szeretném teljesen visszanöveszteni. A fodrászom szerint egyébként nincs mit tenni, ez hormonális...
2009. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hetes. Nekem kb. 1 hónapja hullik rettenetesen. Ez tényleg normális. Régebben használtam a Bánfi sampont hajhullásra, az nagyon jó volt. Most is el akarom kezdeni használni, de most lehet, hogy ez sem segít :-( Majd az idő :-)
2009. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!