Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek Hogy sikerult leszoktat...

Nektek Hogy sikerult leszoktatni a babat az ejszakai kelesekrol a cici vegett?

Figyelt kérdés
Hello!Az en kisfiam nereg toltotte az egy evet es meg mindig ejjelenkent ebredezik a cicijert kivagyok merulve!egyszeruen nemtudok mit csinalni.vizet sem akar inni csak aludni a cicin es szopizni.megprobaltam nem adni oda akkor szinte sir es fel is ebred.katasztrofa!hisztis es durcas.cumi sem kell negy honapos korabal eldobta.napkozben 3 szor adok neki regge delutan alvaskozben es furdes utan.eszeget mast is de eleg valogatos fajta.volt mar hogy sokat is evett es akkor is ebredezett legalabb 3szor.de mostanaban mar aludi akar a cicin.mint egy nyuszi ugy alszok.reggel mindenem faj mert felek megmozdulni is hogy ne ebresszem fel.nemakarom elvalasztani csak szeretnek ejjel pihenni!megjegyzem elso baba es nincs tapasztalatom es masok tanacsoyt sem tudtak adni mefelelot.meg annyi hogy a baba velem alucikal 6 honapos kora ota lehet hogy ezert szopizik ijen sokat?esetleg ha valami otletet kaphanak jo segitsegre es jo tanacsra volna szuksegem a kedves valaszolotol.Elore is koszonom!Udvozlettel Anna

2013. febr. 26. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hónapig szopizott a kisfiam.1 éves koráig 8x is felébredt éjjel és csak szopizva aludt vissza.

Nagyon fáradt,kimerült voltam.

Egyik nap fogtam magam és átmentem a másik szobába aludni,hogy még az illatomat se érezze.Éjjel max 2x mentem át megszoptatni és a párom altatta vissza.Ez pár hétig így ment utána nem is ébredt fel éjjel.

2013. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen en is eszt szeretnem csak a ferjemre ugyan nem szamithatok mivel hogy dpolgozik es neki ez nem felelne meg.Mar emlitettem e temat neki de hidegen hagyott a feleletevel.Az este teaval probalkoztam de az se ment.Felhaboritott.meg asztan fel is ebredt es ismet cicin aludt el.Nemtudom meddig fogom birni eszt a tempot!!!
2013. febr. 27. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:

A mi kisfiunk, egy évesen magától szépen abba hagyta a cicit.

Bizony éjjel 3x szopizott, és volt hogy csak cumikázásra-elalvásra használta de ki kellett bírni!

Játék cumi nem kellett neki sem, de teát cumis üvegből elfogadta, és azt kapta éjszaka ha fölébredt.

Viszont egy éves korától nem kiságyba aludt, kis kanapén, az anyja mellette, de ugyancsak külön kanapén, és így a teázás bevált, de folyadékot adni kell éjszaka is, ( 3x 30 ml..)mert hosszú reggelig ha este 8-tól reggel 6-7- ig alszik.

2013. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy megosztyatok velem a tapasztalatokat.Igazan jol esik hogy azert valaki a tamaszom ijen nehez feladat mellett.Kicsit konnyebbul erzem magam de meg nemsikerult celhoz jutnom hogy hogyan is tovabb.Jol elrontottam a dolgokat talan valahogy sikerul megoldanom.Probalkozom majd apaval megbeszeljuk hogy mikor is csereljuk fel a szobat hogy o aludjon vele.Remelem ez segit habar nehez ejszaka lessz es tuti en sem fokok majd aludni de talan sikerul hejre hozni amit elrontottam.Ha teaval menne a dolog mar nem is lenne ojan nehez de az sem megy.Azert meg megprobalom megegyszer hatha elfogaggya...
2013. febr. 28. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok!

Sajnálom,hogy a párod nem partner ebben.Az enyém is dolgozott/dolgozik és mégis belement.Bár neki is nehéz volt!

Próbáld valahogy rábeszélni.Én azzal hatottam rá,hogy 1 évig én keltem hozzá állandóan,egy kicsit ő is kibírja. :)

Vagy esetleg próbáld magad mellé tenni de kiságyba.Aludjon el veled,mint eddig de ha elalszik tedd át.Tedd mellé a párnádat,hogy érezze az illatodat.

A mi kisfiúnk is így alszik.Tőlem kb fél méterre a kiságyában.:)Egy leesésgátlós ágyat csinált neki a párom és nem esik le róla.Ha felsír éjjel akkor átnyúlok,megsimogatom az arcát és már alszik is tovább.

Kitartás,biztosan megoldódik hamarosan!

2013. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az ajanlatot megprobalom, ha nem megy akkor apat megkell gyoznom hogy segijjen!tovabbi jo napot mindenkinek!
2013. márc. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!