Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon hullamzo a tejtermelese...

Nagyon hullamzo a tejtermelesem, ez masoknal isigy van? (bovebben)

Figyelt kérdés
Tegnap pl. 140 grammot is tudott enni, ma reggel is evett 110.et de ra harom orara mar csak 40 gr.ot tudott enni. Iszom mecsek teat mar lassan egy hete es igyekszen a folyadekbevutelre is odafigyelni. Bar a reggwli kicsit szegenyes altalaban sde az ebed boseges szokott lenni. Pihenni kevesbe tudok. A gyerek jo alvo de magunkvagyunk a ferjemmel...uszaj olykor segitenem neki a hazi munkaban. Mit tudnek meg tenni hogy legyen normalsan tejem ? Egy honapos a babam atlag harom orankent eszik...
2013. márc. 6. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a tejed kevés, lehet, hogy csak a baba éppen kevesebbet igényel, vagy csak szomjas. Tedd sűrűbben mellre.

Egyébként adsz neki tápszeres pótlást? Sír, látszólag éhes, miután befejezte szopit?

2013. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Még annyit akartam, hogy van akinél kicsit hosszabb ideig tart, míg beáll a kereslet-kínálat, amiatt is lehet ingadozó a tejtermelés.
2013. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen... Sajnos lecuppan a cicirol es ordit.... Akkor nem sok johet beloleaztan keverek nekivegy adag tapszert es utana megnyugszik. Ez olyan heti 3 alkalom talan.. Inkabb estere szoktam kifogyni , de most napkozben is volt egy ilyen eset..
2013. márc. 6. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Megint én.

Igyál (alkoholmentes) sört, ezt is szokták ajánlani.

És még azt tudom mondani, hogy ne várd ki a 3 órát, tedd akkor is mellre ha nem tűnik éhesnek, mondjuk óránként. Nem baj, ha nem szopizik sokat, vagy szinte semmit, de már ettől beindul a termelés kicsit jobban. Mellette fejheted is néha, az is stimulálja valamennyire a melleidet.

Mielőtt tápszert adnál neki, próbáld a másik mellből etetni, hátha. És a tápszert lehetőleg ne cumisüvegből, hanem kanalazva vagy fecskendővel add neki, mert cumizavara is lehet később, és akkor pláne nem fog szopizni.

Drukkolok! :)

2013. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom? :) kiprobalom amiket ajanlottal... hatha... ( bar most a jobb oldal rendben van...)
2013. márc. 7. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Van valami változás? Egyébként még az jutott eszembe - a múltkor elfelejtettem -, hogy vetkőztesd a babát meztelenre, neked is legyen meztelen a felsőtested és úgy fektesd a mellkasodra vagy hordozd kendőben. A testkontaktus sokat segíthet a tejtermelésben. :)
2013. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!