Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Infacol hasfájásra?

Infacol hasfájásra?

Figyelt kérdés

4hetes a babám, és hasfájással küzdünk!

Az Infacol cseppet használjuk most.(Előtte használtuk a Colief cseppet)

Aki hasonló helyzetben volt, és használta a gyereknek az Infacol-t, az meddig használta?Kb.mikor hagytátok el?

Minden nap adtátok folyamatosan a gyereknek minden etetésnél?..úgy értem ha pl.8x etettétek 1nap akkor 8x adtátok neki etetés előtt, vagy esetleg ritkábban, és fokozatosan kihagytátok?

Köszi a válaszokat!


2013. márc. 25. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

én 3 üveget adtam oda a babámnak,és minden etetés előtt adtam neki, hisz csak így van értelme.nem fokozatosan álltunk le vele, hanem mikor elfogyott egyszerűen nem adtam neki többet.

amúgy elég sokáig tartott mire hatni kezdett, már kezdtem lemondani róla, de végül jó, hogy kitartottunk

2013. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos koráig adtuk, kb. 2-3 hetes korától,minden étkezése előtt.Nekünk segített.Aztán mi sem fokozatosan,hanem egyszer csak abbahagytuk és nem is kell már szerencsére
2013. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi BabyCalm cseppet adunk, mert az Infacol egyrészt nem vát be, másrészt iszonyú gyorsan fogy. Nekünk bevált a BabyCalm, hatalmasakat büfizik, pukizik tőle, még most is kapja (jövő héten lesz 6 hónapos). Mellé adtuk még a BioGaia-t 4,5 hónapos koráig. De az én Babám extrém hasfájós volt!
2013. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Add minden etkezesnel, nem szivodik fel. Mi mindent kiprobaltunk semmi nem hasznalt. Kb 2,5 honapos kora ota csak este sir kicsit, de mar nem veszes.
2013. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 1 hetes korától adtam neki 3 hónapos koráig!Nekünk bevált!
2013. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden etetés előtt adtam neki és fokozatosan hagytuk el!Utolsó voltam!
2013. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Erus76 ***** válasza:

Nekünk a Normaflore jött be, 4-5 nap alatt helyre rakta pociját, előtte 2 hétig nem voltak éjszakáink, sírt szegénykém torkaszakadtából, 3 félét is kipróbáltunk, de azok nem váltak be.

11 hetes kisfiú anyukája

2013. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!