Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » úgy ennék diós rétest? Szabad?...

úgy ennék diós rétest? Szabad? Nem okoz hasfájást? 7 hetes a manom

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindenem a kaja, én ennék és aztán meglátjuk mi lesz. Nem hiszem, hogy baj lenne, ha még is akkor majd máskor neme szel. Nekem soha nem volt problémám ezekből a kajákból, pedig mondták, hogy hüvelyest meg tudom is én mit nem szabad enni.
2013. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

szerintem meg bírd ki, hogy nem eszel. a dió hártyaszerű héja olyan illóolajokat tartalmaz, ami a felnőtteket is ki szokta ütni (én pl tele vagyok tőle pattanásokkal, ha lekapirgálom, akkor nem...)


ha mégis nagyon vágysz rá, akkor is csak mértékkel!


én azt csináltam, hogy amikor "bűnöztem", akkor előtte ittam babahasfájás elleni teát, és akkor már a tejcsiben volt az ellenanyag.

2013. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!