Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki fejni alig tud/tudott, és mégis sokáig szoptat/szoptatott?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom erre gondoltál-e:

Én csak 2 hétig fejtem a maradékot. Kemény 20ml jött kb. Azóta sem fejek, egyszer napközben próbáltam, mert úgy volt, hogy lehet hogy nem tudom megoldani a szoptatást, de nem igazán jött semmi, meg nem is vesződtem vele.

6 hónapos a kislányom, csak anyatejes, kóstolgatjuk a gyümiket.

2009. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fejtem az elején a szoptatás mellett, de alig tudtam kifejni pár hét után pár ml-t, viszont nagyon sok tejem van, szoptatni tudok, de fejésnél nem jön szinte semmi. Ettől függetlenül már 11 hónapja szoptatok. Hozzátáplálásra sem volt szükség, amíg tudatosan el nem kezdtük pár hónapja. Szóval igen, van ilyen.
2009. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sosem fejtem, csak addig amíg beindult a tejleadóreflex, akkor is inkább csak masszíroztam a mellemet. Kisfiam 23 hós koráig szopizott, kizárólagosan anyatejet 7,5 hós koráig kapott, mert nem érdekelte az új ízvilág.
2009. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elején probáltam fejni,20ml tudtam álltalában.Rá is hagytam.Most 6hónapos a babám még csak anyatejet kapott és most kezdtünk kostolgatni gyümöket.Nemrégen megprobáltam fejni,indulás elött nem akart enni,gondoltam legyen nállunk tartalékban.Egy pár csepp jött.A babám 7.7kg(3350gr-mal született)70cm.Tehát van ilyen.
2009. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül:).7,5 hónapos a kisfiam.Álltalában este kifejem a maradékot és 10-20 ml jön ki.Üvegből nem tud enni,ugyhgy remélem van még annyi.
2009. szept. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!