Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki terhesség alatt is...

Van aki terhesség alatt is szoptat vagy szoptatott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mekkora volt a "nagy" és hányadik hétig? Mi a véleményetek róla?
2011. márc. 20. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél 18 hónap van a két lány között, és a nagyot a 15. hónapig szoptatta, de már nagyon szenvedett a végén, mert fájdalmas volt a szopi.

Én sosem terveztem ilyen kicsi korkülönbséget a gyerekek között (a fiam 15 hónapos), ahogy a tesóm mondta "szeretném visszakapni a testemet a szopi vége és a köv. terhesség között". Hát, valahogy így...

2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk 22 és 20 hónap van a gyerekek között, kb. a terhesség 3-4. hónapja között egyszerűen elapadt a tejem, a testem már csak az új jövevényre koncentrált, noha a tesó még szopizott volna. Persze, nem törvényszerű, hogy így legyen, akár a terhesség teljes ideje alatt is működhet. Én sem bántam volna, de nem így történt. Olvastam egy másik kérdés hozzászólásánál, hogy ő pl örült, mert a tejbelövellős csomókat a nagyobbik tüntette el hipp-hopp, kézzel, mellszívóval sokkal nehezebben boldogult. Ez is előny lehet... :))
2011. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónapos volt a lányom, amikor terhes lettem a kistesóval.

Kb. amint megtörtént a beágyazódás, már elkezdett csökkenni a tejmennyiség, és a pozitív terhességi teszt után 3 nappal már semmi nem volt. 4 hetes terhességnél már nem tudtam szoptatni.

Szóval én nem tudtam, mert elapadt a tejem. Egyébként a lányomat 1 éves koráig szerettem volna szoptatni, ami azt jelenti, hogy 12 hetes terhességig. De ember tervez, Isten végez :)


21 hkm

2011. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 15 hónapos volt, amikor az öccse megfogant, 21 hónapos korában magától elhagyta a cicit, a 6. hónapban voltam ekkor. A kisebbik 3900 g-mal született, tehát nem szenvedett hiányt semmiben. Nem volt kellemes, a mellbimbóm nagyon érzékeny volt, de igyekeztem megadni a nagyobbnak, amit szeretne.A vége felé kissé rövidítettem a szopi-időn, nem hagytam sokáig nyammogni rajta, öleltem, ringattam utána...
2011. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!