Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami jo módszert vagy...

Van valami jo módszert vagy homeos terméket vagy bármit mely növelné a tej mennyiségét? Az igény szerinti szopi melett? Szeretnék lefagyasztani pár dl ha kell legyen itthon de igy nem sok vagy szinte semmi nincs 11 hetes a kicsim?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy másik hasonló kérdésre pont nemrégen válaszoltam:


Nekem nem volt klasszikus tejbelövellésem, azaz nem folyt sehol semmi kéretlenül. Szoptatós teát rendszeresen ittam, az elején szedtem az urtica urens ch5 homepátiás bogyókat, később, amikor úgy láttam csökken a mennyiség, akkor tartottam 1-2 hét "bogyókúrát". Ezen kívül az elején rendszeresen ittam esténként alkoholmentes sört.

Most 7 és fél hónapos a lányom, még most is van tejem, igaz nagy "túltermelés" sohasem volt.

Fejni azóta fejek rendszeresen, mióta hozzátáplálom, a kiváltott étkezéskor lefejem a tejet mind a két mellemből és rakom a fagyasztóba...amíg lehet, szeretném megúszni a tápszerkiegészítést. :)

2013. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!