Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hetes babámat, cumisüvegből...

1 hetes babámat, cumisüvegből akarom teáztatni, nem lesz gond a szoptatással? Attól rákap majd ugyanúgy a cicire?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 09:17
1 2
 11/14 xStefix ***** válasza:
Hasfájásra nem tudok tippet, viszont ha mindenképp muszáj "külső" folyadékot adni a babának, akkor inkább kiskanállal vagy pohárkából add neki (20-30 ml nem nagy mennyiség), az nem zavarhatja meg a szopási technikáját. 1 hetesen ő még csak tanulófázisban van - általában 1 hónapos kor alatt nem javasolt a cumisüveg használata.
2009. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az Infakol a büfire jó, próbálj ki mást.

Én is a poharat javaslom, mert lehet cumizavara. Legalább is az én lányomnak volt, nem is szopott sokáig csak másfél hónapig nagy szenvedések árán, utána fejem. Na azt semkinek nem kívánom.

2009. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!9.48-as vagyok,2 hetes a babam,hömerövel ingerelem a popsijat,attol tud kakilni.En Ausztriaban elek ,Hipp Wohlfühl teat adok neki.De meg semmi erdmenyet nem latom,magam is iszom tejserkentö teat a Hipp-töl,ebben a teaban szinte ugyanazok az alapanyagok talalhato mint a picur teajaban.
2009. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kiskanállal teáztasd! Próbálj meg enni te valami szilvát,vagy valamit,hátha könnyeben tud majd tőle kakilni.Nekünk az is segitett hogy reggel ittam narancslevet,baracklevet,a hasa sem fájt tőle.
2009. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!