Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai? Terheléses vércukor...

Nem korai? Terheléses vércukor vizsgálatra készülök,22 hetes vagyok. Szinte mindenhol azt olvastam, h 24-27. hét körül kell menni. A védőnő s az orvos szerint meg már "simán" mehetek ezen a héten is.

Figyelt kérdés

Volt Valaki ilyenkor?

köszi:-)


2011. jún. 8. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Abból nem lesz bajod, ha korábban mész, max. ha ne adj Isten terhességi cukorbeteg lettél, hamarabb kiderül.

Ez nem olyan szigorúan időhöz kötött vizsgálat, mint az UH vagy az AFP-s vérvétel.

2011. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem 14. héten már elküldtek és kiderült, hogy terhességi cukrom van és már inzulint is kell adnom naponta 2 alkalommal. Szóval jobb előbb tudni. 25 km
2011. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Külföldön vagyok, második babát várom már itt. Itt nincs ilyen vizsgálat. Lehet, hogy vérből néznek sima cukrot, és ha ott baj van akkor terhelésest is csinálnak, de nekem egyszer sem kellett. 24 hetes leszek holnap, hétfőn voltam dokinál, legközelebb 6 hét múlva kell mennem. :-)
2011. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy nézik???19hkm
2011. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem korai!

Engem 24 és 33 hetesen is elküldtek.

2011. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ma voltam is:-)
2011. jún. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!