Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet lefogyni szoptatás...

Hogy lehet lefogyni szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Írjátok le a saját praktikáitokat, tapasztalataitokat.. sportolás, diéta, valamilyen fogyiterméket lehet szedni...

2013. máj. 20. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem a szopi alatt lement úgy 9 kiló (7hós a fiam), még van 6 kg rajtam. eddig sok mindent nem csináltam, csak annyit hogy kezdetben többynire húst zöldséggel ettem és ch mentes édességeket, valamint én kevés tejterméket fogyasztok. most egy ideje megállt, mindegy mit csinálok nem változik. ha már elválasztódott a fiam, akkor fogok csak drasztikusabb diétába fogni, addig nem. a fiam 3500-el született most elhagyta már a 8 kilót, szóval ő ennek ellenére végig szépen gyarapodott. reményekedek egyenlőre hogy újra beindul, de ha nem akkor elfogadom addig amig nem tehetek egyebet, azaz diétázni. talán a 171 cm hez nem is olyan vész ez a 66 kg...

neked is az ésszerű étkezést javaslom, plussz sok séta, esetleg valami könnyű sport, ha van erőd, időd rá!

2013. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!