Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szoptatás mellett cumisüve...

Aki szoptatás mellett cumisüvegből is eteti a babáját, nem szokott rá a cumisüvegre? És nem szokott félrenyelni? (cumisüvegnél)

Figyelt kérdés
Csak este kapja a tejet cumisüvegből, mert addigra kevés a tejem. Sokszor olyan mohón szívja, hogy félrenyel, én meg persze megijedek. Pedig újszülöttnek való cumit használunk. Aventet. 2 hónapos

2011. nov. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is aventet használunk.


nekünk nem lett cumi zavaros, söt még cumit is kapott, és a tápszert is elfogadta. habár félre nyelni sem nyelt. majd rájön hogy lasabban kell.

2011. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk szinte minden etetéskor pótolni kellett cumisüvegből (avent-t használtunk), és a babám szépen rá is szokott a cumisüvegre, mert ugye ott kevesebbet kell dolgozni a kajáért :-( 4,5 hónaposan már nem szopizott, ő hagyta el, mert olyan kevés lett a tejem.

Az elején az enyém is félrenyelt, de hamar rájött, hogyan kell cumizni.

2011. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is pótolnom kellett a 3. héttől kezdve szinte minden etetésnél. Bimbóvédővel szoptatok, az olyan mint a cumi az üvegen, ezért szépen elveszi mindkettőt.
2011. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is bimbóvédővel szoptatok, mert lapos kicsit a mellbimbóm. Remélem azért nem fog leszokni a ciciről, mert fejni nem tudok annyit,amennyit ő kiszív. köszi
2011. nov. 4. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:

hátha még olvasod..

eleinte csak tápszert kapott a kórházban üvegből. 1 hetesen lefejt anyatejet szintén üvegből, 2 hetesen jöttünk haza, 3 nap alatt átálltunk a cicire, de ha menni kellett vhova, pl kontroll, akkor lefejt tejet üvegből. esténként én is pótoltam, egyébként cici, növekedési ugrásnál fejek mint az őrült, pótolnom kell néha, mert egyik cicit nem fogadja el. néha hisztizett a cicin, de csak mert üres volt, akkor pótlás, egyébként mindig elfogadja mindkettőt. bimbóvédővel szopik, 3 hónapos. avent cumit használunk, a többin óriási lyuk van..

2012. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!