Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csinaljatok hogy biztosan...

Hogy csinaljatok hogy biztosan elegendő folyadékot fogyasszatok szoptatás időszaka alatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kikészítem, és olyan helyre teszem, ahol látom. Pl kiteszek 2flakon 2l-es ásványvizet (vagy rostos üdítőt, teát, mikor mit) az ágyam mellé, vagy a konyha asztalra, hogyha elmegyek mellette meglássam, és eszembe jusson, és még ha nem is vagyok éppen akkor szomjas, akkor is iszom belőle, legalább pár kortyot. És így azt is nyomon tudom követni, mennyi folyadékot ittam már meg aznap.
2013. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jo ötlet köszönöm
2013. máj. 21. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok éve megvan a napi rutin,ébredéskor kávé tejjel (1 dl)reggel pohár tea (3dl),reggeli mellé pohár tej (2 dl),ebéd előttig pohár valami (3 dl),ebéd után pohár vmi (3 dl),délután pohár vmi (3dl),este pohár vmi (3 dl)

Ezt tartom,kiöntöm szépen,és figyelek hogy megigyam.


(még tizenévesen vesémmel azért voltak bajok,mert elvoltam napi 2 deci kólán is,igy rá kellett erre állnom,most már ha nem figyelek is berögződött)

2013. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a vesegondjaim miatt rögzült az ivás :) bár én az átlaghoz képest sokat ittam szoptatás alatt, kb 3 l folyadékot. Mivel mindig szomjas voltam, ezért mindenhol volt innivaló (na nem nagy lakásban laktunk, így volt egy a konyhában, meg volt egy a szobában :) Estére általában elfogyott mindkét üvegből a víz (1.5 l ásványvíz, vagy ebbe az üvegbe csináltam szörpöt magamnak)

Régen, mikor beteg voltam a vesémmel,úgy tudtam csak figyelni a folyadék mennyiségére, hogy be volt állítva a telefonom óránként ébresztőre, így ha csörgött, ittam. :) végül megszoktam :)

2013. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!