Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van még olyan anyuka, akinek...

Van még olyan anyuka, akinek a babája a cicin szeret elaludni szopizáskor? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Ugye mindenhol azt hallom hogy milyen fontos a büfi evés után.De az én babám, igaz főleg este, cicin alszik vissza, és én is vele.Nem veszem fel éjszaka büfiztetni.Általában kétszer kel fel éjszaka.Félek hogy nem jül csináljuk így, de ha felveszem akkor meg órákat nyűglődne utána, így meg szépen visszaalszik.

Másnál hogy működik ez a dolog?Amúgy elég sírós baba nappal, nem alszik sokat.

5 hetes fiúcska anyukája


2009. okt. 5. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

szia.

az én kisfiam is 5 hetes és ő mindig cicin alszik el szinte,még napközben is.evés közben,mikor már létom h kezd jollakni,akkor felveszem büfizni,majd visszateszem,és ha elalud akkor oldalra fordítom,és akkor ha esetleg van büfi,vagy ha bukna akkor ki tud jönni,és nem bántja a pociját.

2009. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyenebben a helyzetben vagyok, az én picim csak másfél hetes, de mindig a cicin alszik el. Máshogy nem is tud. Már próbáltuk a cumit is, de semmi. Igy alig szokott csak néha -néha büfizni. Én is félek, hogy jó-e ez igy?
2009. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém már 4 hós,de ha elaludt, soha nem büfiztettem. illetve az elején próbáltam, de alvás közben nem tudott, ha meg felébredt, akkor nyűgös volt.

de főleg az oldalán aludt akkoriban vagy hason, így ha visszajön, akkor sem nyeli félre.

2009. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem általában este alszik el szopás közben, nappal már ritkábban. Én ilyenkor is felemeltem, hogy függőleges testhelyzetben legyen kb 5 percig, volt mikor büfizett, és volt miokor nem, aztán letettem az ágyikójába, ahol gond nélkül tovább aludt. Ha nem büfizik, attól fájhat a pocakja. Ha nem eszik mohón, akkor nem nyel sok levegőt, és nincs mit büfiznie. 19 hetes kislány anyukája.
2009. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én éjszaka soha nem büfiztettem, örültem, hogy annyi erőm van, hogy kivegyem a kiságyból. Eleinte én is paráztam, hogy nem lesz -e gond, de semmi baj nem lett.
2009. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig ugy csináltam,hogy hagytam enni,amikor már éreztem,hogy csak cumizik nem eszik,megbüfiztettem,majd visszatettem szopizni és hagytam,hogy elaludjon.Mindig oldalára fektettem.De rászokás miatt is veszélyes.Az én babám 7hónapos és még mindig csak cicin alszik el.Ha séta közben jön rá az álmosság,addig sir még elnem alszik vagy még haza nem érünk és jöhet a cicizés.Cumit nem fogad el.
2009. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek jó babázást, és sok egészséget.
2009. okt. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!