Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt hogyan figyelj...

Szoptatás alatt hogyan figyeljek arra, h ne hízzak nagyon? Táplálkozás, mozgás, mi a helyes?

Figyelt kérdés
ELSŐ A SZOPTATÁS és hogy sok tejem legyen,de nem akarok sokat hízni.
2013. máj. 26. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akkor még nincs meg a babád ezek szerint.

Szerintem ha első baba lesz, akkor várd ki, hogyan reagál a szervezeted.

Én szoptatás alatt csak fogyok és fogyok, úgyhogy lehet, hogy Veled is ez fog történni.

Ha mégsem, akkor ráérsz átgondolni, hogy hogyan tudnál szénhidrát szegényebben táplálkozni és mit tudnál mozogni, mert ezek segíthetnek, de ismerek olyan anyukát is, aki a szoptatás befejeztével tudott csak lefogyni, de akkor meg jó gyorsan.

2013. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg az a fontos, hogy kitapasztald hogy reagál a szervezeted.

Én első fiammal egyáltalán nem fogytam,sőt!!kívánósabb voltam mint terhesség alatt.Mikor 1 éves volt,akkor kezdtem el fogyni,pedig nem csináltam semmi extrát.Sajnos nem tudtam mit kezdeni a kilókkal.

Most 2.fiamnál igyekszem kicsit figyelni(ő most 6 hónapos),de csak pár hete kezdtem el,mert tényleg fontos,hogy legyen tejem.Azt vettem észre,hogy ha nem jön össze,hogy velük vacsizzak,akkor este már nem eszem,ez nem baj.Így van,hogy kihagyom a vacsit.

De én eszek mindent!Főleg a fehérje bevitelre figyelek,az fontos!És nem hagyom magam éhezni,de ha éhes vagyok,nem zabálok,hanem igyekszem keveset enni,többször.délután mondjuk együtt uzsizok nagy fiammal egy almát,mondjuk mellé egy kekszet.

Ja és sokat sétálunk.

2013. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!