Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy 2hetes babám...

Normális hogy 2hetes babám 2-3órát is cicin akar lenni?

Figyelt kérdés
Naponta egyszer eljàtsza ezt, természetesen éjszaka. Meddig lesz ez igy?
2013. máj. 27. 05:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem éjszaka valamiért kevesebb tejem volt,mint nappal,én kifejtem egy adagot és éjjel neki adtam üvegből.tudom,nem szabad elvileg,de nem sinylette meg a szopit,mert 13 hónapig szoptattam,de éjszaka 3 hónapos korig nem ment,mert a cicin logott és két kisgyerekkel,nem birtam.annyira fáradt voltam,hogy azt hittem összeesek.Fejtem többször és mindig összejött egy adag.
2013. máj. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos annyi nincs hogy fejjek. Igy egy alvás kimarad és kezdhetem előről, de akkor már tejem sincs.
2013. máj. 27. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Normális.

Fektesd magad mellé és alvás közben is tudod szoptatni. Így mindkettőtöknek jó.

2013. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha éjjel tápszerrel pótolnád.Tudom,most jönnek a lepontozok,de nem mindenkinek van elég és ha aludni akarsz akkor tedd meg.Nem lesz semmi baja.
2013. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a 2-3órát evéssel tölti vagy csak a szájába tartsa és néha játszik vele egy kicsit?mert a védöm azt mondta ne hadjam h csak tartogassa a cicit a szájába,ha evett vegyem el tölle mert kiázik a mellbimbó és könnyen véresre szopizhtja és hát én sem hittem neki és sajnos igaza lett nagyon fájdalmas és sokat szenvedtem mire meggyógyult.
2013. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Èn azon már túl vagyok, a bimbóvédő nem rossz dolog. Elvenni nem tudom tőle a cicit amig bele nem alszik, különben sír
2013. máj. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!