Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 10 napja nem szopizott a...

Ha 10 napja nem szopizott a babám, akkor megszoptathatom? Nem baj, hogy a ciciben volt sokáig a tej?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdés,bocsi! Már 1 éves elmúlt egyik napról a másikra nem kért többet csak szenvedtünk. Viszont nagyon fáj a mellem,csomós.ezért gondoltam,hogy este megpróbálom hátha elfogadná. mit csináljak? Már nem volt sok tejem,most sem látom,hogy sok lenne benne,de mégis nagyon fáj. :(
2013. jún. 2. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha elfogadja, csak nyugodtan.

Ott nem romlik meg :))

2013. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Ha nem fogadja el, akkor fejjél ki belőle mindig csak annyit, hogy ne fájjon a melled, és így fokozatosan el fog apadni!
2013. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem id fogadja el fejd ki mert begyulladhat.
2013. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben,megírom,hogy elfogadta e.
2013. jún. 2. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megszoptathatod, igen.
2013. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fogadta el,elfordította a fejét. :( Viszont megpróbálta m fejni és 1 csepp sem jött! Most ilyenkor mi van? Viszont ha megnyomom,akkor meg jön belőle... Mit csináljak??
2013. jún. 2. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A fejésnél sem rögtön indul be a tejleadó reflex. Lazíts, gondolj a babádra, kicsit ingereld a mellbimbód, és akkor könnyebben beindul!
2013. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10 percen keresztűl fejtem,már fájt a kezem.De egyébként érzésre sincs benne,csak a csomócskák és,hogy fáj.
2013. jún. 2. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert pikk-pakk begyulladhat a melled...

Én most vagyok túl egy elég komoly és fájdalmas mellgyulladásom, nekem is 1 éves a fiam, elutaztunk és kimaradt egy-két szoptatás, másnapra begyulladt, olyan piros folt volt a mellemen, mintha leforráztam volna.

Antibiotikumot kaptam, és oxitocyn injekciót.

Nagyon hosszadalmas volt a gyógyulás.


Elapasztásban is jártas vagyok, mert a középső gyerekemet szteroidszedésem miatt nem szoptathattam tovább, így el kellett apasztani a tejet. Ha gondolod írj.

2013. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont a csomókat kell kimaszírozni. Próbáld meleg zuhany a masszírozós vízsugárral(ha van rajta), esetleg melegített meggymag párna. Így látatlanban ezt mondanám. Bár 10 nap alatt már sztem begyulladt volna, ha pang benne a tej.
2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!