Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek sem ment le szoptatássa...

Nektek sem ment le szoptatással a terhesség alatt felszedett plusz kiló?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 hetes 2 napos..a terhesség alatt 14 kilót híztam..92 kilóval mentem szülni..amikor hazajöttünk a kórházból 85 kiló voltam..és azóta is(ennek ugye már 6 hete)84-85 kiló vagyok..78,5 kilóval kezdtem a terhességet,tehát van még rajtam 6,5 kiló plusz..azt hittem,hogy a szoptatással majd szépen olvadni fognak le rólam a kilók,de ehelyett csak stagnál..le fog még menni ha továbbra is szoptatok,vagy csak kemény torna árán lesz ebből fogyás?Nektek hogy volt??
2013. jún. 16. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Én azóta hízok...:(
2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Miből gondoltad, hogy a szoptatástól lefogysz? A legtöbb ismerősöm még jobban meghízott a szoptatás, mint a terhesség alatt.
2013. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Két gyermekem van.

Az első terhesség alatt én is úgy voltam, majd a szoptatás alatt/után lemegy az a pár kiló. Sokan ezt mondták, velük így történt.

Na, velem nem. A szptatás alatt rámjött még 3 kg, az eddigi 7 mellett azért ez már sok volt.

Szigorú diéta mellett tudtam csak leadni, jóval később.


A második terhességem alatt nagyon figyeltem az étkezésemre, nem híztam annyit. 7 hónapos a kislányom, szoptatás mellett természetesen nem fogyókúrázom, de 2x meggondolom, mit-mennyit eszek. Így most nem híztam, és csak 1 kg van még a terhességem előtti súlyomhoz.

Kitartás, odafigyelés. Sok sikert hozzá!

2013. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Onnan gondoltam,hogy már a csapból is az folyik,hogy a terhesség alatt felszedett kilókból rögtön lemegy valamennyi közvetlenül a szülés után(baba-magzatvíz-placenta,sbt súlya),a többi pedig a szoptatással megy le,mert a szoptatás rengeteg kalóriát eléget..nem is tudom már hogy hol olvastam,hogy egy szoptatás 500 kalóriát is képes elégetni.A terhesség kategóriában volt erről szó míg terhes voltam,és rengetegen írták,hogy nekik a szoptatással még rengeteg lement szülés után..van olyan,aki aki szülés után még könnyebb lett mint a terhessége előtt..na ezért kérdeztem most meg,hogy nektek hogy van/volt ez.Én nem híztam a 6 hét alatt semennyit sem,de sajnos nem is fogyok..lement rólam 7 kiló,és itt meg is állt :(
2013. jún. 16. 21:44
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as.
2013. jún. 16. 21:45
 6/21 anonim ***** válasza:
Én az elején mértem a súlyom, legközelebb csak szülés után 7 hónappal, mert akkor már kezdtek lecsúszni rólam a nadrágok :) Addigra már a terhesség előtti súlyomat mértem. Egyébként 14 kg-t híztam, amiből 10 kg ment le a szülés után.
2013. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Terhesség alatt 1 grammot se híztam.

Szoptatás alatt 8 kg jött rám fél év alatt és még mindig szoptatok...

2013. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Dehogynem,bánom is.Úgy fogyok,hogy már lassan abba kell hagynom a szoptatást. :(( Nekem nagyon sok energiámba kerül,érzem ahogy égeti a zsírt.

50 kilóval jöttem haza. 5 hónapja szültem,most 45 kiló vagyok.

2013. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Én is hízok.73 mentem.szülni. 65 jöttem haza most 73 vagyok:-(:-(:-(:-(:-(:-(
2013. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

sztem elképzelhető hogy most csak stagnál! nekem is ez idő tájt megállt. nekem is a szüléssel 7 kg lement, majd 1 hét alatt még 3 kg. na azóta 4,5 kg ment le és azóta nagyjából tartom a súlyom. DE! még lenne 6kg amit le kellene adnom, hogy elérjem a terhesség előtti súlyomat! a fiam 8 hós lesz, szoptatok így nem fogyózom csak ésszel próbálok én is enni..ahhoz képes persze nem rossz eredmény, mivel én +22vel mentem szülni, és a szülés 7 kilóján kívűl 9 kilót végülis lefogytam a szoptatással és az odafigyelésemmel, de sajnos nekem megállt 3 hónapja és nem mozdul :-(( szerintem ez csak tornával és kemény munkával (diéta)

fog már lemenni...

2013. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!