Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek sem ment le szoptatássa...

Nektek sem ment le szoptatással a terhesség alatt felszedett plusz kiló?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 hetes 2 napos..a terhesség alatt 14 kilót híztam..92 kilóval mentem szülni..amikor hazajöttünk a kórházból 85 kiló voltam..és azóta is(ennek ugye már 6 hete)84-85 kiló vagyok..78,5 kilóval kezdtem a terhességet,tehát van még rajtam 6,5 kiló plusz..azt hittem,hogy a szoptatással majd szépen olvadni fognak le rólam a kilók,de ehelyett csak stagnál..le fog még menni ha továbbra is szoptatok,vagy csak kemény torna árán lesz ebből fogyás?Nektek hogy volt??
2013. jún. 16. 21:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez a 'szoptatás fogyaszt' dolog része annak az ellentmondást nem tűrő szoptatási kampánynak, ami manapság folyik. Vegyék már észre a gondolkodni szerető emberek, hogy akármilyen jó ügy érdekében sem szabad ilyen erőszakosan fellépni. A gondolkodni nem szeretőknek meg úgyis mindegy. Embert nem láttam még, aki fogyott volna csupán a szoptatástól. Sőt.
2013. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!