Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki, meddig szoptatta a babáját...

Ki, meddig szoptatta a babáját, vagy hol tartotok most?

Figyelt kérdés

Nekem 11 hónapos a babám és még mindig van tejcsi, habár már a hozzátáplálás jócskán mellette van.


Arra lennék kíváncsi ki mennyi ideig szoptatott?

Másik kérdésem: aki még szoptat, hány hónapos a bébi?


köszi



#szoptatás #apadás #hozzátáplálás mellett
2013. jún. 17. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
70%
21 hónapos és még este cicizik, ha beteg (mint most is) akkor még 3-szor, 4-szer is.
2013. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
70%
20 hónapig szoptattam, a másodikat is szeretném legalább másfél éves korig.
2013. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
62%
2év 8hónapos, reggel- este(hétvégén - vagy mikor nincs bölcsi- délutáni alvás előtt) szopik.
2013. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
76%
Olya jó egyébként, hogy néha ilyet is látni, hogy mennyien szoptattak sokáig :)
2013. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
88%
9 hónapos a babám, sokat szopizik.
2013. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
88%

11 hónapos a lányom és szopizik, remélem még min. egy évig szopik. Jó lenne. :) Bár jócskán eszik mást is, éjjel is kel ciciért.


Még sok szopizós, összebújós napot kívánok Nektek!

2013. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
annyira ugy érzem hogy ez a legfontosabb kötelék anya és picije között hogy én is minél tovább szeretném adni neki, remélem lesz is, most már csak kiegészitő szinte de akkor is jo érzés hogy "belőlem" táplálkozik. mondjuk le kellett mondanom pár dologrol miatta de MEGÉRTE :))) ilyenekre gondolok hogy cigiztem de terhességem ota semmi, imádom az energia italt most nem ihatok, de nem is gond (sporolok egy csomo pénzt) :))))
2013. jún. 18. 08:51
 18/62 anonim ***** válasza:
20%
1-1 energiaital belefér. Egy csésze kávé ma már jobban pörget :)
2013. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
59%
A legfontosabb kötelék anya és gyermeke között a szeretet, nem a szoptatás, de ettől még persze biztosan jó sokáig szoptatni. Ezt nem kötözködésből írtam, de nem szeretem, mikor valaki ezt mondja, mert anya és gyermek között a kötődés nem a szoptatástól alakul ki. Még hosszú szoptatást kívánok neked. 9. válaszoló
2013. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

Elso gyermekemet csak 5 honapig tudtam szoptatni. Elegge kudarcnak eltem meg,sajnos senki nem vette a faradtsagot,hogy elmagyarazza,hogy mi a jo szoptatas folyamata. Csaladom se segitett ebben mert nalunk senki sem tudott szoptatni es "tapszeren is felno a gyerek".

Mikor terhes lettem a masodikkal akkor elhataroztam,hogy FOGOK SZOPTATNI. Rengeteget olvastam a temaban.

Most 9 honapos a kicsi es meg napi 4-5 alkalommal is szopik :) Remelem 1 eves koraig tudom szoptatni de ha rajtam mulna szoptatnam tovabb is :)

2013. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!