Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki, meddig szoptatta a babáját...

Ki, meddig szoptatta a babáját, vagy hol tartotok most?

Figyelt kérdés

Nekem 11 hónapos a babám és még mindig van tejcsi, habár már a hozzátáplálás jócskán mellette van.


Arra lennék kíváncsi ki mennyi ideig szoptatott?

Másik kérdésem: aki még szoptat, hány hónapos a bébi?


köszi



#szoptatás #apadás #hozzátáplálás mellett
2013. jún. 17. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak nem szeretem, ha valaki nem tud értelmezni egy mondatot és azonnal támad, ahogy Te tetted. Szép napot.
2013. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
sajnos ha utáltok ezért ha nem én az utolsó hozzászólásokat piros kezeztem, hiszen nem a választ kaptam a kérdésemre, de ettől még az előtte lévő válaszokra mindre zöldet adtam. Arra, hogy azokat ki pontozta le, nem tudom a választ. mindenkinek köszönöm aki válaszokat adott nekem, jöhet még ha van kedvetek megosztani
2013. jún. 24. 09:00
 33/62 anonim ***** válasza:
25%
Már bocsáss meg de Te voltál aki támadott!
2013. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:
remélem nem én :)
2013. jún. 24. 09:05
 35/62 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem Rád gondoltam Kérdező :). Hanem a nagyon "kedves" 3 hétig szoptató anyukának írtam. Mellesleg én speciel a válaszát hogy 3 hétig bírt szoptatni zöld kezeztem, no mindegy.

Bocsáss meg hogy nem a kérdésről írtam, de engem nagyon zavar az hogy valaki szerint nem hasznos a válaszom, és nagyon érdekelne hogy miért is nem az.

2013. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
47%
Kedves Kérdező! Igazad van, valóban ezekben a válaszokban nem a kérdésre válaszoltunk, jogos, ha lepontoztad. Sajnos arról nem én tehetek, ha valaki nem érti meg amit minden rosszindulat nélkül írtam, csak azért, hogy lássa, hogy tartalomtól függetlenül pontozták le a válaszokat. Nem érzem úgy, hogy én támadtam volna, de látom hiába próbálom elmagyarázni ezt ennek a hölgynek, így én itt befejeztem. Tőled Kérdező elnézést kérek a témától történő elkanyarodás miatt.
2013. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
33%

"Én vagyok, aki leírta, hogy 3 hétig tudtam szoptatni. Én voltam az első, akit lepontoztak. Miről is beszélünk akkor utolsó?"


Ez volt az első kommented, szerintem ez igen is flegma! Nem értem még midig miért kellett ezt írnod, de akkor felteszem úgy a kérdést a kedvedért ami nem Neked szólt, hiszen nem Te pontoztál le állítólag, hogy miért kell lepontozni a normális válaszokat? Így megnyugodtál és elégedett vagy? Miért kell flegmázni?????

2013. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bocsit, semmi gáz csak nem tudom egy ilyen kis hülyeségen miért kell össze veszni, bakker anyák vagyunk, komolyabb gondolkodás kellene hogy vezéreljen minket és a kedves 3 hetes szopis anyuka viszont még mindig mondja a magáét :))) nem bántok senkit engem is idegesít ha lepontoznak a semmiért, de ÚRISTENNNN hát ezért van a privát üzenet jáááááájjjj :) na szép napot nektek :D béküljetek ki privátban :D
2013. jún. 24. 09:57
 39/62 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy még mindig mondom a magamét? Én kértem tőled elnézést Kérdező. Én ezt már mint írtam lezártam, nem érdekel ez a téma, de azért neked nem kellene igazságtalannak lenned. A 3 hétig szoptató anya, csak hogy egyértelmű legyen.
2013. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ (bocs)
2013. júl. 10. 13:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!