Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki szoptatott, volt teje, de a nyárra tekintettel ill. orvos tanácsára 4 hónaposan már kóstoltatta a babát, gyümölcslével vagy péppel?

Figyelt kérdés
Csak pár kanállal adok neki,ezt el is fogadja,most 4,5 hós. Csak szopizik,délelőtt kóstoltatom. A célom,az új ízekkel való ismertetés,kanalazás szoktatása. Tudom a WHO ajánlást (6 hós korig anyatej),nem is kívánom kiváltani az étkezést.

2013. jún. 28. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyetertek a masodik valaszoloval. En nem sietnek, azzal tuti nem artasz, teljesen folosleges. A mi gyerekorvosunk es a vedononk is szerencsere halad a korral, tovabbkepzesekre jarnak, igy nem az elavult tanacsokat adtak nekem. Hidd el, eleg az anyatej, egyszeruen tokeletes. De persze te tudod.
2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én adok miért mert idény gyümölcs alam az nem most terme de az öszi, sárga barack szilva igen betöltötte a 4 dik honapot simán adhat neki pár kanálal nem kiváltja za étkezést hanem kostoltat. miért ne tenné tél legközepén aligha fog jutni olyan gyümihez mint most nyáron
2013. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem értem, hogy minek tetted fel akkor ezt a kérdést. Az teljesen természetes, hogy saját belátásod szerint fogod táplálni, de ha már rég eldöntötted, akkor nincs mit kérdezni.

Vannak dolgok, amit ma már tudnak az anyatejes táplálásról, és nagyanyáink korában még nem tudtak, így értelem szerű, hogy az idősebb generáció, illetve akik nem képzik magukat tovább azok még azon az állásponton vannak.

2013. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Február végi volt a lányom, pont így júniusban kezdtem el neki adni a barackot, almát barackkal, burgonyát meggyel, burgonyát tökkel...
2013. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!