Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek szoptatni vagy...

Szerintetek szoptatni vagy tápszerezni kényelmesebb?

Figyelt kérdés

most nem az a kérdés hogy melyik jobb,azt tudjuk :)

de pl a melledet csak előkapod és szoptathatsz,de nem akárhol,aki nemakar idegen helyen 4oránál többet nemlehet sehol nagyon.

Viszont aki tápszerezik,nyugodtan mehetnek egesz napra csavizni,csak viszik a babavizet meg a port.viszont éjjel fel kel kelni,üveget elmosni ,tàpszert megcsinálni.

Szerintetek?


2013. jún. 28. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
szoptatni
2013. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek problémák a szoptatásban (mondjuk ez sajnos ritka), akkor azt egyszerűbbnek tartom. A nyilvános helyen szoptatáson pedig túl kell tennie magát az embernek és akkor az sem lesz probléma.

Én szoptattam és tápszerrel egészítettem ki, közben szaporító fejéseket csináltam, van összehasonlítási alapom. Azt hiszem amit én csináltam az a lehető legkényelmetlenebb. Ezért nekem az egész rossz élmény, pedig biztos lehetne ez egyszerűen működő és szép is, de ez van.

2013. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szoptatni (bár a másik verziót még nem próbáltam). De ilyen szempontból mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya (pl. amiket le is írtál).
2013. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szoptatni. Egyébként csavizás közben (akármi is az) könnyebben találsz olyan helyet, ahova félrevonulhatsz szoptatni, mint ahol meg tudod melegíteni a tápszerhez a vizet.
2013. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szoptatni. Az én babám 4 hós koráig napi 1X tápszer kiegészítést kapott, a többi kajálásnál cici. Hát mondanom sem kell, még ennél is fáradtabb lettem volna, ha éjjel félálomban tápszert is kell csinálnom. Grrrrrrr. Mostmár cicis és gyümi-zöldséges, de még az üveges bébikaja elővételénél és kanállal adagolásánál is jóval egyszerűbb szoptatnii, dehát muszáj már hozzátáplálni. Amikor meg én csinálom neki a gyümölcsöt-zöldséget botmixerrel, na, hát annál kevésbé macerásabb nincs is, mint meghámozni, botmixer, mosogatni..
2013. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Tápszerezni, mert nem kell figyelned mit eszel te magad.
2013. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
szoptatani bárhol bármikor
2013. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

jobb a szopi a Babának, kényelmesebb a tápszer a rohanó anyukának apukának :)

Szivargyújtóba benyomod a melegítőt és már melegszik is a kaja a kocsiban...

Szopinál meg ha ülsz valahol nem bírod csak úgy előkapni a melled sajnos...


Én szoptatni akartam 3 hónapig ment is... Meg voltam kötve időre mindent... Aztán tápszer lett ha hulla fáradt voltam akkor a Párom is megbírta éjjel etetni a kicsit!

Ha megint szülök attól független szoptatás párti vagyok.

Tesóm azt mondta az ő mellét senki nem rághatja szét így tápszerezett első perctől.

2013. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
szoptatni.Bárhol lehet,elég egy endő,vagy textil pelus amivel letakarod magad
2013. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szivargyújtóba benyomod a melegítőt és már melegszik is a kaja a kocsiban..."

Ha a saját autódban ülsz akkor ott szoptatni is tudsz.

"Szopinál meg ha ülsz valahol nem bírod csak úgy előkapni a melled sajnos..."

Ha valahol ülsz, ott valószínűleg nincs szivargyújtó.

2013. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!