Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az alkohol mennyi idő alatt...

Az alkohol mennyi idő alatt megy ki a tejből?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

1 óra alatt átlagosan 0,1 ezrelék alkohol bomlik le a servezetben (nőknél érdemes rászámolni)


Én nem adnám a gyereknek akkor sem, ha már a véremben nincs, lefejném... De pl 1 pohár bortól vagy sörtől nem lesz a gyereknek semmi baja (annyira kevés jut át a tejbe), persze nem rendszeresen...(én lefejném előtte, és ha úgy alakul, hogy alkoholt iszom, akkor abból etetném...

2013. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alig van tejem, ki kell egészíteni tápszerrel. Azért kérdezem, mert akkor adok neki arra az étkezésre teljes tápot. Hát nem biztos hogy csak 1 pohár lenne.
2013. jún. 29. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a tej szaporítása miatt akarod inni a sört akkor ne alkoholosat igyál hanem alkohol menteset.
2013. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nem arra akarom:) Holnap vendégeink lesznek...
2013. jún. 29. 14:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha pl.este 10-kor befejezem az ivászatot, akkor reggel 5-kor szoptathatok? (ne gondoljátok h alkesz vagyok)
2013. jún. 29. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeritnem igen, de én a gyerekemet helyezném előtérbe és alkoholmenteset innék persze mindenkinek a saját döntése, akár azt is teheted hogy fejsz le tejet még a "buli" elött és azt adod neki hajnalba így biztos hogy jó lesz utána jól bereggelizel és a következő szopikor már teljesen nyugodt lehetsz
2013. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos annyi tejem nincs, hogx fejjek:( Hát akkor asszem marad a ápszer. Köszi.
2013. jún. 29. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Így sajnos nem is lesz, ahhoz hogy beinduljon a tejed sokszor kell cicire rakni és a tápit minnél jobban kerülni, tudom mert az első lányomnál én is így szívtam meg. Sok sikert
2013. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!