Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől van, hogy 1éve nem...

Mitől van, hogy 1éve nem szopizik a fiam és mégis van anyatejem? Nem apad el, szopizni nem akarja csak nyalogatja, most valahogy úgy vettem észre, igényli a kicsi. Most1,5 éves. DE azanyatej minősége már nem olyan, de adható neki még? 1évszünetután?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig volt még tejem, de azt nem tudom, hogy adható e neki vagy sem. Nekem 2 éves koráig szopizott, és utána már nem is próbálkoztunk, hogy elfogadja e vagy sem. Szerintem kérdezd meg a védőnőt, hogy volt-e ilyenre példa egyáltalán. Mondjuk baja nem lenne szerintem tőle, de biztos ami biztos kérdezzél rá szakembertől. Ha esetleg megkérdezed, írd meg légyszi, hogy szabad-e, mert kiváncsi vagyok rá!!
2009. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,lehet hogy nem értem a kérdésedet de miért nyalogatja a melledet ha már 1 éve nem szopik?Én amikor 10 hónaposan elválasztottam(terhes voltam és bevéreztem)eszem ágában sem volt odakínálni neki a cicit.Nem rosszból kérdezem,csak nem értem:S
2009. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
itt igazából a lényeges kérdés az lett volna,hog ymitől nem apad el a tejem, mert ezt nem értem!
2009. okt. 16. 07:09
 4/6 A kérdező kommentje:
a VÉDŐNŐ SZERINT nem lenne baj hogy ha még kapna anyatejet,mert szerinte ha így van még tej,vissza lehet hozni és az csak jóttesz a picinek mégha egy huzamos ideig nem is akart szopizni .
2009. okt. 16. 07:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gyerekorvos,nincs olyan,hogy jobb,vagy rosszabb minőségű anyatej.Szerintem add neki oda...én sajnos nem tudok szoptatni,a fél karomat adnám most ebben az influenzás időszakban,ha lenne tejem.


2 hós kislány anyukája

2009. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az az érdekes hogy eddig nem igényelte,most meg jön hogy cici cici,és már húzza is le a ruhám...és tejci kell neki..egy év után..érdekes,de nagyon aranyos :)
2009. okt. 17. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!